Alt Coin

Bitcoin Düşerken Bu 5 Altcoin Haftaya Ralliyle Başladı!

Geçtiğimiz gün boyunca 48.098 doları aşmayı başaran Bitcoin (BTC) yüzde 2.5’lik bir düşüş yaşayarak 46.352 dolar düzeylerine geri döndü. Piyasa bedeline nazaran en büyük kripto para ünitesi olan BTC’nin düşüşü, genel piyasayı da etkiledi ve pek çok altcoin kırmızı tahtadan süreç görüyor. Fakat, piyasa pahasına nazaran birinci 100’de yer alan 5 altcoin’in kıymet artışı göze çarpıyor. Kriptokoin.com olarak bunları inceliyoruz…

Haftaya yükseliş ile başlayan altcoin: Revain (REV)

Günün en çok yükseleni, yüzde 15.58 ile Revain oldu. Revain, geliştiricilerin projeleri hakkında yapan geri bildirim almalarını sağlamak için tasarlanmış, Ethereum Blockchain tabanlı token incelemeleri için kurulmuş çevrim içi bir platformdur. Protokol ayrıyeten müellifleri yüksek kaliteli incelemeler sağlamaya teşvik ediyor. Revain, müelliflerin artık rastgele bir denetleme olmadan inceleme yayınlayabileceğinin haberini verdi.

Günün en çok yükselen ikinci tokenı, kripto para borsası OKEx’in OKB tokenı oldu. OKB, yüzde 4.96 yükseldi. OKB, kullanıcıların kripto borsasının özel özelliklerine erişmesini sağlayan OKEx utility tokendır. Coin, süreç fiyatlarını hesaplamak ve ödemek, kullanıcılara platformda oylama ve idareye erişim sağlamak ve kullanıcıları OKB’yi elinde tuttukları için ödüllendirmek için kullanılır. OKB, çoklukla borsadaki olumlu gelişmelerle yükseliş yaşıyor.

XRP, airdrop haberiyle yükselişe geçti

En çok yükselen üçüncü token, yüzde 4.77 ile XRP oldu. XRP’nin yükselişini yeni bir airdrop’un duyurulması tetiklemiş olabilir. XRP Ledger üzerine inşa eden bir şirket olan Sologenic 500 milyon doların üzerinde olduğu varsayım edilen bir airdrop’ta , XRP sahiplerinin 100 milyon dolar SOLO token alacağını duyurdu. Sologenic yüksek sürat, yüksek güvenlik ve şeffaflık üzere özellikleri sunduğunu argüman ediyor.

Öte yandan, stablecoin’lere odaklı bir ekosistem olan Terra’nın LUNA tokenı yüzde 4.77 paha kazandı. Terra, fiyat istikrarlı global ödeme sistemlerine güç sağlamak için fiat sabitli stablecoin’leri kullanan bir Blockchain protokolüdür. Terra, yakın vakitte Saber ile iştirak kurdu. Son olarak, tanınan DeFi platformu Yearn Finance’in YFI tokenı yüzde 4.75 yükseldi. YFI’daki yararlar, Yearn Finance’in YFI tokeninin iktisadını uygunlaştırmak için bir topluluk oylamasına karşılık olarak muhakkak ölçüde YFI token’larını geri satın aldığını açıklamasıyla ortaya çıktı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.