Bitcoin

Bitcoin Düşüyor: Yatırımcılar Bu DeFi Altcoin’lerine Sığınıyor!

DeFi dalı tokenleri, Bitcoin 48,5 bin doların altına düştüğü için şu sıralarda barınak misyonu sunuyor. Bitcoin’in 48.500 doların altında çaba etmesiyle kripto piyasa darbe alırken, FARM, QUICK ve ANT, kripto traderlarına fırtınadan korunma imkanı sunuyor. Detaylar Kriptokoin.com’da.

Bu DeFi altcoinler Bitcoin (BTC) yatırımcısına sığınak

Bitcoin (BTC) fiyatı birkaç saat içinde yaklaşık 4.000 dolar bedel kaybederken, boğalar artık daha fazla kayıpları önlemek için 48.500 dolardan takviye sağlamaya çalışıyor. Piyasa genelindeki düşüşün ortasında, kripto ekosisteminin merkezi olmayan finans (DeFi) dalı, kimi traderlara fırtınadan korunma teklif etti ve birkaç token %30’u aşan karlar gördü.

Son datalar, son 24 saatte en çok kazananların Harvest Finance (FARM), QuickSwap (QUICK) ve Aragon (ANT) olduğunu gösteriyor. Harvest Finance, tam ademi merkeziyetçiliğe hakikat ilerliyor. Harvest Finance, ekosistem genelinde mevcut olan en yüksek randımanı otomatik olarak toplamak ve en son çiftçilik tekniklerini uygulayarak kullanıcıların elde ettiği randımanı optimize etmek için tasarlanmış bir DeFi protokolü. Son fiyat artışından evvel 25 Aralık’ta FARM için yükseliş görünümü tespit etmeye başlanmıştı.

Üstteki grafikte görüldüğü üzere, FARM için VORTECS™ Skoru 25 Aralık’ta yeşil bölgeye tırmandı ve sonraki üç gün içinde fiyatın %207 artmasından yaklaşık iki saat evvel 75’e ulaştı. FARM’ın fiyatındaki artış, proje, “inşaatçılar” olarak bilinen topluluk üyelerinin yeni çiftçilik stratejileri uygulama ve gerektiğinde kullanıcı arayüzünü güncelleme yeteneği de dahil olmak üzere tam ademi merkeziyetçiliğe yanlışsız ilerlemeye devam ettikçe ortaya çıkıyor.

Harmony (ONE) zıpladı

QucikSwap, Polygon ağında çalışan merkezi olmayan bir borsa ve otomatik piyasa yapıcıdır. Son alınan bilgiler, 22 Aralık’ta 235 dolarlık düşük bir düzeyden süreç gördükten sonra, QUICK fiyatının %143 artarak 28 Aralık’ta 570.50 dolara ulaştığını ve 24 saatlik süreç hacminin %1.240’a yükseldiğini gösteriyor. QUICK fiyatındaki ani artış, Harmony (ONE) protokolü ile Polygon ortasında QuickSwap’ta bir MATIC/ONE likidite sağlayıcı havuzunun oluşturulmasına müsaade veren bir geçiş zincirinin hür bırakılmasını takip etti.

Aragon dijital öz-egemenliğe odaklanıyor. Aragon, topluluk iştirakini teşvik eden yönetişim yapılarının geliştirilmesine yardımcı olmanın bir yolu olarak merkezi olmayan özerk kuruluşların (DAO’lar) oluşturulmasını destekleyen Ethereum (ETH) ağı üzerinde bir protokoldür.

Üstteki grafikte görüldüğü üzere, ANT için VORTECS™ Skoru 25 Aralık’ta yükselmeye başladı ve sonraki gün fiyatının %55 artmasından yaklaşık 45 saat evvel 73’e ulaştı.  ANT için fiyat takdiri, Web 3.0 konseptinin 2022’ye yanlışsız ivme kazanması ve Aragon’daki grubun “kendi egemenliğini savunan organizasyonel biçimleri” destekleme gayesine yanlışsız adımlar atmasına yardımcı olmasıyla ortaya çıkıyor. Genel kripto para piyasa bedeli şu anda 2.276 trilyon dolar ve Bitcoin’in hakimiyet oranı %40,2.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.