Alt Coin

Bitcoin, ETH, SHIB ve XRP Bakakaldı: Bu 4 Altcoin Fırladı!

2022’nin birinci gününde Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH), SHIB ve XRP üzere büyük kripto para üniteleri son 24 saatte önemli bir değişim görmezken piyasa pahasına nazaran birinci 100’de yer alan 4 altcoin yükseliş yaşadı. Kriptokoin.com olarak ayrıntıları aktarıyoruz…

Bu 4 altcoin fırladı: İşte ayrıntılar

Günün en çok kazananı, yüzde 10.92 ile Oasis Network (ROSE) oldu. Oasis Network, Cosmos SDK kullanılarak oluşturulmuş ve açık finans ve sorumlu bir bilgi iktisadı için tasarlanmış saklılık odaklı bir L1 Blockchain’idir. ROSE için ivme ve fiyat yükselişinin nedenleri ortasında, 160 milyon dolarlık bir Oasis ekosistem fonunun lansmanı, ağdaki non fungible token (NFT) projesinin tanıtılması ve süratle büyüyen bir topluluk ve merkezi olmayan uygulamalar ekosistemi gösteriliyor.

İkinci sırada, yüzde 10 ile XDC Network (XDC) yer alıyor. XDC, memleketler arası ticaret ve finans için optimize edilmiş, kurumsal kullanıma hazır bir hibrit Blockchain teknolojisi şirketidir. Üçüncü olarak, Kendi ısmarlama konsensüs algoritmasını kullanarak geliştiricilere merkezi olmayan finans (DeFi) hizmetleri sağlayan, yönlendirilmiş bir döngüsel olmayan grafik (DAG) akıllı kontrat platformu olan Fantom (FTM) paha kazandı. Fantom, yakın vakitte Multichain’e (Anyswap) eklendi.

Son olarak, ismini Elon Musk, Dogecoin ve Mars’tan alan Dogelon Mars (ELON) paha kazandı. ELON, piyasa bedeli ile birinci 100’e yakın vakitte girdi. Dogelon’un subreddit’inde, yatırımcıların birinci 50 ortasına girme amacı taşıdığı görülebiliyor.

Let’s get in the top 50 ???????? from dogelon

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.