Alt Coin

Bitcoin, ETH ve XRP Çökerken Bu 3 Metaverse Coin Sıçradı!

Son kripto piyasası çöküşü, birçok yatırımcıyı demoralize etti. Lakin birtakım yatırımcılar için mevcut ayı piyasası süreksiz bir düzeltmeden öteki bir şey değil. Buna ek olarak, Metaverse kripto paraları, bugün değerli fiyat artışları görmeye devam ediyor. Kriptokoin.com olarak bu yazıda bugün en çok fiyatı artan birinci 3 metaverse coin olan MNG, MEGA ve XDOGE üzerinde duruyoruz.

3 metaverse coin projesi

3. Moon Nation Game (MNG). Haziran 2021’de piyasaya sürülen Moon Nation Game, oyna-kazan modeliyle oluşturulmuş bir kripto oyun ekosistemi. Bir NFT pazarına ve bir köprü platformuna sahip ve kullanıcıların çeşitli kripto oyunları için tek bir token kullanmalarına imkan tanır. Grup, ekosistem büyüdükçe gelecekte daha fazla oyunu entegre etmeyi planlıyor. Ayrıyeten Moon Nation, oyun içi kullanımları olan özel bir NFT koleksiyonunu piyasaya sürmek için çalışıyor.

2. MegaCryptoPolis (MEGA). Ekim 2020’de piyasaya sürülen MegaCryptoPolis, merkezi olmayan bir kent oluşturucu dApp oyunu. Proje, Ethereum ve Tron blockchainlerinde çalışır. MegaCryptoPolis oyunu, dünya çapındaki oyuncuların toplu olarak eşsiz bir mega kent inşa etmelerini sağlayan çok oyunculu bir strateji oyunu. Oyundaki her varlık tokenleştirilir ve eşsiz bir ERC-721 NFT olarak saklanır. Ek olarak, MegaCryptoPolis, tüm oyun süreçlerinin akıllı kontratlarla doğrulandığı, merkezi olmayan bir modele dayanmaktadır. Oynamaya başlamak için kullanıcılar bir arsa satın almalıdır. Yazılı olarak, en ucuz arazi mülkleri 0.098 ETH (kabaca 240 dolar) olarak fiyatlandırıldı.

1. ClassicDoge (XDOGE). Kasım 2021’de piyasaya sürülen ClassicDoge, evcil hayvan severler için bir Metaverse platformudur. Kullanıcıların evcil hayvanlarının toplumsal medyada, oyunlarda, VR platformlarında ve daha fazlasında kullanılabilecek Ultra HD 3D NFT’lerini oluşturmasına imkan tanır. ClassicDoge hala erken etaplarında. ClassicDoge ve geliştirme grubuna bahis yapmak istiyorsanız PancakeSwap üzerinden XDOGE satın alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.