Alt Coin

Bitcoin, ETH, XRP ve SHIB Stabil: Bu 5 Altcoin ise Uçuyor!

Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH), XRP, Shiba Inu (SHIB) üzere piyasa kıymeti ile en büyüklerden olan kripto paralar; geçtiğimiz 24 saat boyunca epey stabil idi. Fiyat değişimleri yüzde 0.5-1 aralığında kaldı. Lakin, piyasa bedelinden bağımsız olarak genel kripto para piyasasına bakıldığında 5 altcoin en çok değeri  kazanmış üzere görünüyor. Kriptokoin.com olarak bu altcoin’leri inceleyeceğiz, fakat yazıya başlamadan evvel bu altcoin’lerin birçoklarının yeni olduğunu ve fiyatların süratle düşme mümkünlüğünün her vakit olduğunu belirtmekte yarar var.

Haftanın birinci gününe bu 5 altcoin damga vurdu

Haftanın birinci gününde en çok yükselen altcoin, yüzde 1.212 ile NinjaFloki (NJF) oldu. NJF, kendisini, oyun tabanlı pasif gelir üreten bir kripto para ünitesi olarak tanıtıyor. Kripto paranın ardındaki grup, yakın vakitte, tokena yatırım yapanların sayısının 5.000’i aştığını duyurdu.

İkinci olarak, “küresel bir sanat inovasyon projesi” olan ARTi Project (ARTI) yüzde 669.19’luk bir yükseliş yaşadı. Ormeus Cash (OMC) ise yüzde 668’lik bedel kazanarak ARTI’yı takip etti. Ormeus Cash 2018 yılında piyasaya sürülen ve Ethereum platformunda faaliyet gösteren bir kripto para ünitesidir.

Dördüncü olarak Binance Smart Chain tabanlı, hiper deflasyona dayalı bir token olan MetaNetflix (MetaNet) yüzde 208’lik bir paha artışı yakaladı.  MetaNet, yakın vakitte bir borsada listeleneceğinin haberini verdi. Hangi borsa olacağını varsayım edenlere 250 dolarlık bir armağan kartı verilecek. Son sırada, yüzde 152’lik bir yükseliş ile All Sports (SOC) yer alıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.