Bitcoin

Bitcoin Fiyatı 38 Bin Doları Kırdı: İşte Sıradaki Seviyeler!

Bitcoin fiyatı, iyimserliğin 40.000 dolar ve daha yüksek bir potansiyel üzerine artmasıyla toparlanarak, 26 Ocak’ta 38.000 dolarlık yeni direnç testlerini gerçekleştirdi. Detaylar için Kriptokoin.com okumaya devam ediniz.

Bitcoin fiyatı için sıradaki 40.000 dolarlık test mi?

TradingView’den gelen bilgiler, Bitcoin’in Pazartesi günü başlayan toparlanmayı sürdürdüğünü gösteriyor. Yazma sırasında, BTC daha fazla taraf ipucu ortasında bu düzeyin çabucak altında kalan 38.000 dolarlık iki atılım gerçekleştirdi. Tanınan kripto analisti Michaël van de Poppe için, 30.000-40.000 dolarlık koridordan potansiyel bir çıkış için taban hazırlanırken, işaretler yürek vericiydi:

Bitcoin fiyatı, 36 bin doları elinde tuttu ve şimdiden 38 bin doları test etti. Şayet bu tekrar test edilirse, muhtemelen bir çıkış yakalayacağız ve potansiyel olarak 40,7 bin doları test edeceğiz.

“Wolf Of All Streets” olarak bilinen trader, analist ve podcast sunucusu Scott Melker, kısa vakit dilimlerinde neredeyse yükselişe geçti. En son Twitter güncellemesinin bir kesimi olarak, saatlik grafikte bir fincan ve kulp modeli belirleyerek, “Hedef 39.600 dolar, bildiğiniz üzere, daha yüksek vakit dilimlerinde ‘tesadüfen’ ana dirençtir” yorumunu paylaştı. Genel eğilim, Bitcoin’in düşmeye devam etmesi tarafında olsa da, 39.600 doların güçlü bir bölge olarak kıymetini koruduğunu da kelamlarına ekledi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.