Bitcoin

Bitcoin Fiyatı Eriyor! Death Cross Geliyor Mu?

Bitcoin fiyatı 46.500 doların altına düşerken “Death Cross mu geliyor?” soruları gündeme geliyor. Bitcoin (BTC) hafta başladığında güç kaybederek 46.500 doların altına düşerken, Ethereum 4.000 doların altında süreç gördü. Ayrıntılar Kriptokoin.com’da.

Bitcoin fiyatı nereye?

Bitcoin fiyatı 200 devirlik günlük ortalamanın altında kapanıyor. Bitcoin temellerini göz arkası ederek, sadece teknik tahlil perspektifinden süreç yapan traderların dikkat etmesi gereken kıymetli bir atak var. Değerli olan nokta, hayati değer taşıyan uzun vadeli dayanak olan BTC 200 günlük hareketli ortalamanın artık kaybolmuş olması. Hasebiyle, 2021’in düşüş trendi ile kapanması kelam konusu olabilir, bu hala önümüzdeki 10 süreç günü için bir piyasa değerlendirmesine bağlı. Bu türlü bir senaryo, bu yıl 100.000 dolarlık Bitcoin’e inananlar için bir ikazdır, bu giderek daha uzak bir iddia haline geliyor.

Mevt haçı, büyük bir satış potansiyelini gösteren teknik bir grafik modelidir. Vefat haçı, kısa vadeli hareketli ortalama uzun vadeli hareketli ortalamanın altına düştüğünde bir grafikte görünür. Tipik olarak, bu modelde kullanılan en yaygın hareketli ortalamalar, 50 günlük ve 200 günlük hareketli ortalamalardır. Bununla birlikte, 50 günlük hareketli ortalama hala çok uzakta, BTC yeni bir “Ölüm Haçından” uzakta görünüyor. Bitcoin, haftanın birinci günü %2 düşüşle 46.195 dolardan süreç görüyor. Endişe ve Açgözlülük göstergesine nazaran piyasa haftaya çok endişe içinde giriyor. Çok kaygı, yatırımcıların yatırım yapmak konusunda kendilerine güvenmediklerini ve isteksiz olduklarını gösteriyor, lakin bu tıpkı vakitte uzun vadeli kripto varlıklarına inananlar için bir satın alma fırsatı da olabilir. Noel’den evvelki son hafta, piyasanın en büyük dijital para ünitesindeki muhtemel düşüş trendini yakından izleyen ve tüm altcoinleri basitçe aşağıya çekebilecek traderlar için bir tasa anı olabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.