Kripto Haber

Bitcoin Miner CleanSpark, En İyi Kuzey Amerikalı Madenciler Sıralarına Katılmak için 2 EH/s’yi Vurdu

Bitcoin madencisi CleanSpark, son üç ayda işlem gücünü ikiye katlayarak saniyede iki exahash’a (EH/s) ulaştı ve halka açık en iyi Kuzey Amerika madencileri arasına katıldı.

  • Las Vegas merkezli madenci şu anda günde yaklaşık 10 bitcoin “sürdürülebilir” üretiyor ve daha fazla kapasite eklemeyi bekliyor. CleanSpark CEO’su Zach Bradford yaptığı açıklamada, “Hem makineler hem de ek enerjiye erişim açısından daha fazla kapasiteye sahibiz” dedi. “Aslında megavat başına hashrate açısından en verimli madencilerden biri olduğumuza inanıyoruz ve bunu sürdürme yolundayız” diye ekledi.
  • 2 EH/s, CleanSpak’ı, Aralık ayı üretim güncellemelerinin gösterdiği gibi, tümü kabaca benzer seviyelerde hash değerlerine sahip olan Hut 8, Hive Blockchain, Bitfarms gibi en iyi Kuzey Amerika madencileri arasına yerleştiriyor.
  • Madenci, nükleer, hidroelektrik, güneş ve rüzgarı içeren bitcoin madenciliği operasyonları için sürdürülebilir bir enerji karışımı kullanıyor ve %100 net karbon nötrlüğü hedefine ulaşmak için herhangi bir farkı telafi etmek için karbon ofsetleri satın alıyor. CleanSpark’ın web sitesi.
  • CleanSpark ayrıca, Norcross, Ga. , bitcoin madencilik tesisi için madencilik verimliliğini artırmak için sıvı daldırma soğutma kullanıyor ve açıklamaya göre tesis için bir güneş enerjisi sistemi kurmaya hazırlanıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.