Kripto Bilgi

Bitcoin Miner CleanSpark Eski Enerji İşletmesini Satma Planında Yükseliyor

“Bitcoin madenciliğindeki başarımız göz önüne alındığında,” dedi CEO Zach Bradford şirketin ilk çeyrek kazanç açıklamasında, “CleanSpark (CLSK), eski enerji işimiz için stratejik alternatifler düşünüyor. ”

  • CleanSpark’ın hisselerinin neredeyse %15 artmasıyla birlikte haberler Wall Street ile iyi gidiyor Kripto madenciliği endüstrisinin geri kalanı için bugünün kazanımları. BTIG boğası Gregory Lewis, planın “senaryoyu tersine çevirme ve artan büyümeyi sağlama potansiyeline” sahip olduğunu söylüyor. Şirketin şu anki hash oranı 2,1 EH/s’ye ve sipariş üzerine kabaca 1,9 EH/s’ye sahip, diyor Lewis, umut edilen yıl sonu hash oranı yaklaşık 4.0 EH/s. CleanSpark’ın bu sayıya ulaşmak için yaklaşık 40 milyon dolarlık sermaye harcamasına ihtiyacı olacağını düşünüyor.

  • Kazanç çağrısı hakkında konuşan CleanSpark yönetimi, bu sermayeyi artırmak için hile destekli borç finansmanının tercih edilen yol olduğunu ve borç verenlerle aktif görüşmelerde bulunduğunu söyledi. . Diğer seçenekler arasında, yalnızca satış anlamına gelmeyen, aynı zamanda getiri stratejilerini de içerebilen, şirketin bazı bitcoin (BTC) varlıklarından para kazanma yer alır.

  • BTIG’den Lewis, 30$’lık bir satın alma puanı ve 12 aylık fiyat hedefi ile devam ediyor ve 10$ alanındaki mevcut fiyatın yaklaşık üç katı olduğunu gösteriyor.

Daha fazlasını okuyun: Bitcoin Miner Iris Energy Reports Expansionx10907 ile

)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.