Kripto Haber

Bitcoin Miner Rhodium’un Planlanan Halka Arzı 796 Milyon Dolara Kadar Değerlendiriyor

Bitcoin madencisi Rhodium Enterprises, ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC) dosyasına göre, her biri 12-14 dolar arasında bir ilk halka arzda (IPO) 7.69 milyon hisse sunmayı planlıyor.

  • Halka arzdan sonra, şirketin yaklaşık 56,8 milyon A sınıfı hissesi olacak ve bu da 682 milyon ila 796 milyon dolar arasında bir piyasa değeri anlamına geliyor.
  • Şirket, halka arzdan elde edilen geliri, 30 Eylül itibariyle yaklaşık 31 milyon $ olan köprü kredisi kapsamında ödenmemiş borcunu ve tahakkuk eden faizini ödemek için kullanacak. Rhodium ayrıca fonları yeni siteler inşa etmek ve genel kurumsal amaçlar için kullanacak, madencilik makinelerinin satın alınması dahil.
  • Şirket, Nasdaq’ta RHDM kodu altında işlem görecek.
  • 31 Aralık itibariyle, Rodyum’un Teksas tesisinde yaklaşık 125 megawatt (MW) madencilik gücü kapasitesi vardı ve bu, toplamda saniyede yaklaşık 2,7 exahash toplam karma hash oranı kapasitesi ile 33.600’den fazla madenciyi çalıştırabiliyor. .
  • 29 Ekim’de Rhodium, bir halka arzda 100 milyon dolara kadar artırmayı planladığını ve sıvı soğutma teknolojisini bitcoin madenciliği için daha verimli kullanmayı beklediğini söyledi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.