Bitcoin

Bitcoin Savunucusu Ünlü CEO, Bu Coin’leri Tabandan Satın Aldı!

Ferdî kripto yatırımcıları mevcut düzeylerde endişe duyarken, deVere Group CEO’su Nigel Green Bitcoin, Ethereum ve öteki kripto para ünitelerindeki düşüşü satın aldığını paylaşıyor. Ünlü CEO, “oyun değiştiren global bir kripto girişimi” olduğunu argüman eden heyecan verici yeni bir projeye de değiniyor. Detaylar Kriptokoin.com‘da.

Ünlü CEO, tabandan Bitcoin satın aldığını açıkladı

Bitcoin, saatler içinde fiyatından 4.000 dolar silen düzeltmenin akabinde 43.000 dolar bölgesinde konsolide oluyor. Satış baskısı, ferdi yatırımcıları “panik satışa” sürüklerken, piyasa hissiyatını “aşırı korku” tarafına yöneltti. deVere Group CEO’su Nigel Green ise mevcut endişe durumunda taban fiyatlardan Bitcoin (BTC) ve öbür coin’leri satın aldığını söylüyor:

Portföyümü doldurmak için Bitcoin ve öteki büyük kripto para ünitelerinin daha düşük fiyatlarını kullanıyorum. Niye? Çünkü birçok büyük şirket, finans kurumu, hükümet, itibarlı üniversite ve ünlü yatırım efsanesi üzere, kripto para ünitelerinin paranın kaçınılmaz geleceği olduğuna eminim.

Nigel, tercihinde, Bitcoin’in sonlu arzından kaynaklanan inançlı liman özelliğinin tesirli olduğunu ekliyor:

Giderek artan halde teknoloji odaklı, globalleşen dünyamızda dijital, sınırsız, merkezi olmayan para ünitelerini tutmak mantıklı ve benimseme ve talep her vakit artarken, birebir vakitte arz azalıyor.

Nigel Green, oyun değiştiren global kripto projesini anlatıyor

Green ayrıyeten, “daha düzgün bir yarın yaratma gücüne sahip” olduğunu söylediği “oyunu değiştiren” bir projenin ipuçlarına nazaran, kripto piyasasında daha büyük bir formda giriyor. Detaylar kasıtlı olarak paylaşılmamıştı, fakat bir basın açıklamasında çok “yakında” daha fazla detayın ortaya çıkacağına kelam verildi. deVere Group, yaklaşık 100 farklı kuruluş ve ülkede danışmanlık altında 10 milyar doları aşan varlığa sahip dünyanın en büyük finansal danışmanlık şirketlerinden biridir. Green, “Bu olumlu, global, durdurulamaz hareketin gücünü nasıl kullanacağım konusunda bir takıntı halindeydim ve sanırım artık bunu çözdük,” diye alay etti. Önümüzdeki haftalarda ek detayların gelmesi bekleniyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.