Alt Coin

Bitcoin, SHIB, DOGE Çöküyor: Bu 7 Altcoin ise Uçuyor!

Rusya ve Ukrayna ortasındaki tansiyonun artacağına yönelik haberlerin akabinde Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH), Cardano (ADA), Dogecoin (DOGE) ve Shiba Inu (SHIB) ve birçok büyük kripto para ünitesi düşüşe geçti. Lakin kimi altcoin’ler son gelişmelerden etkilenmedi ve yükselmeye devam etti. Kriptokoin.com olarak, günlük bazda en çok paha kazananları aktarıyoruz…

SHIB, DOGE düşerken bu coin’ler ivme kazandı

Bitcoin, ETH, SHIB, DOGE üzere büyük coin’ler düşüşe geçmişken birtakım altcoin’ler artış yakaladı. Lakin, bu coin’lere yönelik ayrıntıları aktarmadan evvel kripto paraların yükseldiği kadar süratle düşebileceğini belirtmekte yarar var. Geçtiğimiz 24 saat boyunca en çok yükselen altcoin, Dogecolony (DOGECO) oldu. DOGECO, yüzde 700’e yakın bir yükseliş sergiledi. Play-to-win tokenı olarak tanıtılan coin’in gerisindeki takım, DOGECO yatırımcılarının sayısının 3.800’i geçtiğinin haberini verdi. İkinci olarak MetaPay (METAPAY) yüzde 495.32 arttı. MetaPay, grubun yarattığı bir metaverse olan Metaxion cihanında alışveriş yapmak için kullanılan bir tokendır.

Üçüncü olarak, 1 Eylül 2019’da Türkiye merkezli bir grup tarafından piyasaya sürüldüğü söylenen ZUM TOKEN (ZUM) yüzde 353.06 yükseldi. Healthify (HTF), yüzde 292 yükseliş yaşadı. Healthify, çeşitli heyecan verici yetenekler ve zorluklarla yüzleşilmesini sağlayan öncü bir Binance Smart Chain (BSC) tokenı olarak tanıtılıyor. Healthify, geçtiğimiz günlerde CoinGecko’da listelendiğinin haberini verdi. Ayrıyeten, dünyanın birinci sıhhat metaverse’ü olarak nitelendirilen bu projede çeşitli yarışlar da yapılıyor.

Beşinci olarak, internet üzerinden dijital alışverişler ve ödemeler için kullanılabilen bir kripto para ünitesi olan PAPPAY (PAPPAY) yüzde 245 oranında paha kazandı. PAPPAY, en son 27 Ocak’ta, bir haftalık bir müddet içerisinde 9 milyar PAPPAY tokenının yakımını gerçekleştirdiğini duyurdu. Büsbütün merkezi olmayan ve özelleştirilebilir, topluluk odaklı, sınırsız oyun içi tecrübeler sunan bir oyun ekosistemi olan WEB3Land (WEB3), yüzde 117 arttı. Son olarak, MiniTesla (MINISTESLA) yüzde 104 yükseldi. Minitesla, kendini, kendi Blockchain’e ağına ulaşmak için çalışan bir proje olarak tanımlıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.