Alt Coin

Bitcoin, SHIB ve ADA Düşerken Bu 9 Metaverse Coin Fırladı!

Bitcoin ve piyasa kıymetine nazaran büyük kripto para üniteleri, Ocak ayı boyunca fiyat performansı açısından düşüş yaşadı. tarihî olarak düşük fiyatların görüldüğü Ocak ayı boyunca en büyük kripto para ünitesi, yüzde 17’lik bir düşüş kaydetti ve son on yılın en makûs Ocak ayını yaşadı. Lakin 2021’in son çeyreğinde büyük ivme kazanan metaverse coin projeleri yükselişe devam ediyor. Kriptokoin.com olarak, son 24 saatte en çok yükselen metaverse coin’lerini aktarıyoruz…

Bitcoin ve altcoin’ler düşerken metaverse coin projeleri yeşil tahtada süreç görüyor

Kasım ayının ortasından Ocak ayına kadar, tüm kripto para alemi ABD’de piyasaya sürülen birinci Bitcoin vadeli ETF dalgaları ile son derece yükselişe geçmişti. Lakin son ay, piyasa bir çöküş yaşadı. Şubat ayına girerken BTC hafif bir toparlanma yaşasa da tüm vakitlerin en yüksek düzeyinden 30.000 dolar kadar daha düşük düzeylerde el değiştiriyor. Öte yandan SHIB, ADA üzere kripto para üniteleri de yatay seyrediyor. Lakin, son 24 saat boyunca, son vakitlerin tanınan alanı metaverse’lere odaklanan projelerin altcoin’leri yükseliş yaşamış durumda.

Elde edilen son bilgilere nazaran metaverse coin’ler ortasında GameX (GMX) ve UFO Gaming (UFO), yüzde 36.8 ve yüzde 36.4’lük yükselişleriyle öne çıktı. Bu coin’leri yüzde 16.8’lik paha artışıyla Monavale (MONA) ve yüzde 12.3 ile Netvrk (NTVRK) takip etti. Bunların akabinde yüzde 11.4 ile Wilder World (WILD), yüzde 10.7 ile Yield Guild Games (YGG), yüzde 10.3 ile Vulcan Forged (PYR), yüzde 10.2 ile Genesis Worlds (GENESIS) ve son olarak yüzde 9 ile Rainicorn (RANI) geldi. Bu altcoin’lerin yükselişleri kadar süratli bir formda geri çekilebileceğini hatırlatmak gerekiyor.

Metaverse coin’lerin ivmesi sürüyor

2021 yılının son çeyreğinde en büyük şirketlerden biri olan Facebook’un ismini Meta olarak değiştirmesi, kripto para alanında da metaverse’lere odaklı coin’lerin yükselmesini sağladı. Benimsenmelerinin ve hasebiyle popülaritelerinin de devam ettiğini belirtmekte yarar var.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.