Alt Coin

Bitcoin, SHIB ve DOGE Çakıldı: Bu 3 Altcoin ise Fırlıyor!

Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH), Shiba Inu (SHIB) ve Dogecoin (DOGE) üzere kripto para üniteleri son 24 saatte çok bir değişim yaşamadı. Öte yandan, piyasa kıymeti ile birinci 100’de yer alan 3 altcoin kıymet kazandı. Kriptokoin.com olarak ayrıntıları aktarıyoruz…

3 altcoin, günün en çok yükselenleri oldu

Haftanın birinci gününe ve yılın birinci pazartesi gününe girerken en çok bedel kazanan altcoin Bora (BORA) oldu. BORA kendisini dijital içerik dağıtan ve iştirakçilere teşvik sağlayan merkezi olmayan bir cümbüş platformu olarak tanımlıyor. Proje, ERC20 tabanlı çift token sistemine sahip bir katman-2 platformudur. BORA’nın en son duyurusu 16 Aralık’ta gerçekleşti, o vakitten bu yana ağda bir yenilik olmamış üzere görünüyor.

İkinci olarak, yearn.finance (YFI) yüzde 13.63 kıymet kazandı. Yearn.finance, merkezi olmayan finans (DeFi) yatırımcıları için, yield farming’den elde edilen karı maksimize etmelerini sağlamak için otomasyonu kullanan bir toplayıcı hizmettir. Hedefi, teknik olarak düşünmeyen yahut önemli traderlardan daha az taahhütlü bir formda etkileşim kurmak isteyen yatırımcılar için daima genişleyen DeFi alanını kolaylaştırmak. Yearn, geçtiğimiz günlerde sirkülasyondaki coin’lerin bir kısmını alarak arzı daralttı.

Son olarak, Ankr (ANKR) yüzde 9.96 yükseldi. Ankr, kolay ve uygun maliyetli Blockchain node barındırma tahlilleri sağlamak için paylaşılan kaynakları kullanan bir tahlil olarak ortaya çıkar. Kasım 2017’de kuruldu ve piyasada bulunduğu mühlet boyunca, paylaşılan kaynakları kullanarak konteyner tabanlı bulut hizmetleri için bir pazar oluşturdu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.