Alt Coin

Bitcoin, SHIB ve DOGE Düşüyor: Bu 3 Altcoin ise Patladı!

Bitcoin (BTC), önde gelen bir çok altcoin projesi ve Shiba Inu (SHIB) ile Dogecoin (DOGE) üzere tanınan göğüs coin projeleri düşerken, çok fazla tanınırlığı olmayan ve sıralamada binin gerisinde bulunan üç altcoin yüzde 200’ün üzerinde artış kaydederek yatırımcılarını sevindirdi. Ayrıntılar için Kriptokoin.com okumaya devam ediniz.

Bugünün patlayan altcoin projeleri

Fantasy World Gold (FWG) %494,47 artışla birinci sırada yer alıyor. Bir GameFi projesi olan Fantasy World Gold, her biri farklı bir etrafa bağlı 2 ulusa konut sahipliği yapan Mancella gezegeninde geçiyor. Öykünüz, sayısız dünyayı geçtikten sonra hafızasını kaybetmiş kayıp bir gezgin olarak başlıyor. Yalnız, büyük, kahramanca başarılarla tanrılığa yükselen ilahlara ve ölümlülere konut sahipliği yapan gizemli Ponomia adasını keşfederek seyahatinize başlıyorsunuz. Bilinmeyen bir varlığın yardımıyla, 4 eksiksiz istikrarlı elementi denetim etme yeteneği de kazanacaksınız: rüzgar, su, toprak ve ateş. CoinMarketCap sıralamasında 3316. sırada yer alan altcoin yazının yazıldığı sıralarda 0,01274 dolardan süreç görüyordu.

Ruff (RUFF) %462,78 artışla ikinci sırada bulunuyor. Ruff Chain, Objelerin İnterneti teknolojisini Blockchain ile birleştiriyor. Dağıtılmış bir işletim sistemi ve sanal dünyadan gerçekliğe peer-to-peer ağ ve fikir birliği sistemini bağlayan açık bir main-chain içeriyor. Klasik Blockchain, Tutarlılık ve Bölünme Toleransı yerine Erişilebilirlikten vazgeçerken, Ruff, Edge Computing ve Blockchain’in birleşimi yoluyla Erişilebilirliği aktifleştirdi, Erişilebilirliği kullanılabilir hale getirdi ve böylelikle esnek gerçek vakitli ihtiyaçların ihtiyaçlarını karşıladı. CoinMarketCap sıralamasında 1174. sırada yer alan altcoin yazının yazıldığı sıralarda 0,0152 dolardan süreç görüyordu.

Primecoin (XPM) %277,42 artışla üçüncü sırada yer alıyor. Peercoin’in kurucusu ve anonim bilgisayar korsanı Sunny King tarafından 7 Temmuz 2013’te başlatılan Primecoin, Proof of Work (PoW) sistemine sahip pratik kullanımı olan altcoin projelerinden biri. Bitcoin üzere daha evvelki kripto para üniteleri, keyfi matematiksel sorunları çözen algoritmalar kullanılarak çıkarıldı ve sonuçları kripto para ünitesinin kendisinin madenciliği dışında hiçbir pahası yahut kullanımı yoktu. Lakin Primecoin’in algoritması, asal sayı zincirlerini (Cunningham ve bi-twin zincirleri) hesapladı ve sonuçlar bilim adamları, matematikçiler ve öteki herkesin kullanımına sunulmak üzere Blockchain’in halka açık defterinde yayınlandı. CoinMarketCap sıralamasında 1148. sırada yer alan altcoin yazının yazıldığı sıralarda 0,213 dolardan süreç görüyordu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.