Bitcoin

Bitcoin, SHIB ve DOGE Düşüyor: Bu 4 Altcoin ise Ralli Yapıyor!

Geçtiğimiz bir gün boyunca Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH), Shiba Inu (SHIB), Dogecoin (DOGE) üzere kripto para üniteleri düşüş yaşadı. Fakat, piyasa kıymetine nazaran birinci 100’de yer alan 4 altcoin, büyüklere karşı geldi ve artış yaşadı. Kriptokoin.com olarak bunları inceliyoruz…

BTC düşerken 4 altcoin yükseliş yaşadı

Yalnızca birkaç gün evvel, birincil kripto para ünitesinin etrafındaki görünüm değerli ölçüde daha bullish idi. BTC, birkaç başarısız teşebbüsten sonra 50.000 doların üzerine çıktı ve üç haftanın en yüksek düzeyi olan 52.000 doları kaydetmeye devam etti. Ayılar harekete geçtiğinde durum şiddetle değişti. Günlük 3.000 dolarlık düşüşün akabinde BTC düşmeye deva etti. Son 24 saat içinde BTC, 21 Aralık’tan bu yana en düşük fiyat noktasına geriledi.

Bu sırada, XDC Network (XDC) yüzde 15.75 yükseldi. XDC’nin evvelki ismi olan XinFin, milletlerarası ticaret ve finans için optimize edilmiş, kurumsal kullanıma hazır bir hibrit Blockchain teknolojisi şirketidir. İkincil olarak, Near Protocol (NEAR) yükseldi. NEAR Protocol, topluluk tarafından işletilen bir bulut bilgi süreç platformu olarak tasarlanmıştır. Near, yeni bir kodlama bootcamp’inin duyurusunu yaptı.

Üçüncü olarak, Algorand (ALGO) bedel kazandı. Algorand, çok çeşitli uygulamaları destekleyen, merkezi olmayan, bir ağdır. Yakın bir vakitte Algorand’a Glitter Finance katıldı. Son olarak, Cosmos (ATOM) yükseliş yaşadı. Cosmos’un gerisindeki takım, yakın vakitte attığı bir tweet’inde ağda oluşturulan merkeziyetsiz ağların sayısının yüksekliğine dikkat çekti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.