Bitcoin

Bitcoin, Solana, LUNA, DOGE ve AVAX Fiyat Tahmini!

Haftanın son gününde, kripto paraların birçok tekrar kırmızı bölgede olduğu için boğalar inisiyatifi elinde tutamadı. Kripto analisti Denys Serhiichuk, Bitcoin (BTC), Solana(SOL), Terra (LUNA), Dogecoin (DOGE) ve Avalanche (AVAX) fiyat tahlilini yapıyor. Biz de Denys Serhiichuk’un tahlillerini Kriptokoin.com okuyucuları için hazırladık.

Bitcoin, Solana, Terra, Dogecoin ve Avalanche tahlili

Bitcoin (BTC)

Altcoin’ler düşerken Bitcoin (BTC) fiyatı dünden bu yana %0,48 arttı.

Günlük grafikte, BTC 39.573 dolar direnç düzeyine yaklaşıyor. Alıcılar bunu bozabilir ve üstte düzeltebilirse, orta vadeli büyümeye dönüştürülebilir. Bu türlü bir fiyat hareketi Şubat ortasına kadar geçerli.

Solana (SOL)

Solana, Bitcoin’in yükselişini takip edemedi ve %2,12 düşüş yaşadı.

Solana, dayanak düzeyi olan 87,73 dolardan sıçradıktan sonra, fiyat yatay süreç görmeye devam ederek daha keskin bir hareket için güç biriktiriyor. Bu durumda, 104,82 dolar düzeyine çok dikkat etmek gerekiyor; bu düzeyin kırılması, devam eden büyüme için bir ön şart olabilir.

Terra (LUNA)

LUNA, %7,43 düşüşle listedeki en büyük kaybeden.

LUNA, öteki altcoin’lere kıyasla çok daha berbat görünüyor. Fiyat, günlük vakit diliminde son vakitlerde test edilen 47,44 dolar dayanak düzeyine geri dönüyor. Ayılar bunu kırmayı başarırsa, düşüş önümüzdeki birkaç gün içinde 37,88 dolardan bir sonraki düzeye devam edebilir.

Dogecoin (DOGE)

DOGE son 24 saat içinde %0,53’lük bir düşüş yaşandı.

Düşüşe karşın, fiyat 0,1310 dolar dayanak ile 0,1506 dolar direnç ortasında yer aldığından DOGE yatay süreç görüyor. Şu anda fiyat dirence daha yakın, bu da boğaların bir dereceye kadar ayılardan daha güçlü olduğu manasına geliyor. Bu bağlamda, alıcılar 0,15 dolar bölgesinin üzerinde düzeltme yaparsa, yükseliş kısa mühlet içinde 0,16 dolara kadar devam edebilir.

Avalance (AVAX)

AVAX %1,17 azalışla kuralın bir istisnası değil.

AVAX, 76,57 dolar direnç düzeyine daha yakın bir yerde bulunuyor. Satış hacmi düştü, bu da ayıların inisiyatiflerini kaybettiği manasına geliyor. Alıcılar bu bahtı değerlendirip 80 doların üzerine geri dönebilirse, AVAX orta vadeli yükseliş eğilimine geri dönebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.