Alt Coin

Bitcoin yahut SHIB Değil: Milyarder Bu Altcoin “En İyisi” Dedi!

Shark Tank’ın ikonik milyarder yatırımcısı Mark Cuban, kriptoyu desteklemek için bir kere daha ortaya çıktı. Bilhassa yararlı altcoin projeleri ve en sevdiği dijital para ünitelerinden biri olan Dogecoin (DOGE) üzerinde durdu. Detaylar için Kriptokoin.com okumaya devam ediniz.

“Bu altcoin harcama konusunda daha üstün”

Akıllı mukaveleler, doğrulayıcılar ve DAO’ların kullanım durumlarına örnekler veren Mark Cuban, “Token trade’i, kriptonun en az kıymetli kısmıdır” yorumunu yapıyor:

Akıllı kontratlardan, doğrulayıcılardan, DAO’lardan ve daha fazlasından yararlanan merkezi olmayan platformlarda işletmeler oluşturabilmek, daha verimli iş süreçleri sunmak ve sanayileri bozmak için eşsiz bir yetenek yaratıyor.

Ünlü milyarder, Twitter’da kriptoyu kıymetsiz para üniteleri olarak eleştiren ve şirketleri mal üretip iktisada bedel kattıkları için öven bir tweet’e cevap olarak şunları söylüyor:

Kripto, basitçe para ünitesini değiş tokuşu. Öbür birinin daha sonra bu para ünitesi için daha fazla ödeme yapmasını umuyor. Yalnızca beşerler bir şeyin daha uygun yapıldığı için değil, bedel olduğuna inandıkları için kıymetlidir.

Mark Cuban, Salı günü DOGE’nin öteki kripto para ünitelerine kıyasla harcamadaki üstünlüğüne dikkat çekti. Bu, podcast yayıncısı Preston Pysh ile kısa bir Twitter kripto atışmasının akabinde geldi. Podcast yayıncısı, Mark Cuban’ın olumlu değerlendirmesine karşın DOGE’nin Mayıs ayındaki tüm vakitlerin en yüksek düzeyinden %80,24 düştüğüne dikkat çekti. Dogecoin’in kurucu ortağı Billy Markus, Mark Cuban’ın duruşunu kabul etti ve fikirlerin yanlış beyan edilmesinin can sıkıcı olduğunu söyledi.

Ekim ayında Preston Pysh, Cuban’ın Dogecoin’in Bitcoin’e olan bağlılığını sorgulamıştı. Ünlü milyarder, Bitcoin maksimalistlerinin reaksiyonuyla karşılaşsa bile hakkında konuşmaya devam edeceğini söyledi. Artık, en son tweet’inde Mark Cuban, Bitcoin’i ‘asla’ bir enflasyon riskinden korunma olmayacağını söylüyor. Bir ölçü Bitcoin’e sahip olmasına karşın Mark Cuban, “enflasyon hedge” sözlerinin Bitcoin ve altın taraftarları tarafından geliştirilen bir pazarlama sloganından öbür bir şey olmadığına inandığını belirtiyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.