Kripto Haber

Bitcoin Yatırımcısı Peter McCormack, Geliştirmek İçin İnanılmaz İddialı Planlarla Birleşik Krallık Futbol Kulübünü Satın Aldı

Tanınmış bitcoin yatırımcısı ve podcast sunucusu Peter McCormack Perşembe günü uzun bir tweet’te profesyonel İngiliz futbol kulübü Bedford FC’yi satın aldığını ve başkanı olduğunu duyurdu.

  • Bedford’da büyüyen McCormack, umudunun sonunda takımı İngiltere’nin onuncu alt bölümünden Premier Lig’e terfi ettirmek olduğunu söyledi.
  • Daha iyi oyuncuları ve menajerleri cezbetmek ve kulübü hızla geliştirmek için fonlara katkıda bulunmak üzere diğer bitcoin yatırımcılarını ve şirketlerini işe alıyor.
  • “Ben bir bitcoinciyim, büyük hedefliyoruz. Para ve devleti ayırabilirsek, Premier Lig’e bir futbol kulübü getirebiliriz” dedi McCormack, tweetlerinden birinde.
  • McCormack, Bedford FC’nin “bitcoin standardında çalışan bir “bitcoin kulübü” olarak çalışacağını söyledi. Bedford’un kulübün hayranları için bir bitcoin eğitim programı sunacağını ve ayrıca açık kaynak geliştirmeyi destekleyeceğini de sözlerine ekledi.
  • Kulüp, bitcoin madencilik şirketi Compass Mining’in ilk resmi ortağı olacağını duyurdu.
  • Yine Perşembe günü, Cryptocurrency destekli grup “WAGMI United”, kriptoyu önemli bir fon kaynağı olarak kullanan, henüz açıklanmayan, daha düşük seviyeli bir İngiliz futbol kulübü satın almak ve sonunda Premier Lig’e terfi ettirmek için benzer planlarını açıkladı. .

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.