Bitcoin

Bitcoin’de 60 ve 40 Bin Doları Bilen Analist: Artık Bu Seviyeler!

Geçen yılın Ekim ayında, kripto analisti Cheds, Bitcoin fiyatının ikinci defa 60.000 doların üzerine çıkacağını ve son tekrar 40.000 dolar düzeyine geri çekileceğini öngörebildi. Takipçileri artık, analistin üçüncü iddiasının gerçekleşip gerçekleşmeyeceğini merakla bekliyor.

Cheds, BTC fiyat kestirimlerini güncelledi

Analist, Ekim ayındaki iddialarında Bitcoin ETF’lerinin (borsa yatırım fonu) piyasaya sürülme mümkünlüğünün güçlü olduğunu söyledi. Ayrıyeten bunun Bitcoin rallisinde tesirli olacağını, lakin 64.000 doların akabinde 40.000 dolara geri çekileceğini belirtti. Bu iddialara aşağıdaki tweet’ten ulaşabilirsiniz.

Analistin kestirimleri şimdiden gerçekleşemeye başladığından sonraki kısımlar merakla bekleniyor. Cheds’e nazaran Bitcoin 40.000 dolara geri çekildikten sonra yükselen bir üçgen formasyonu oluşturacak. Bu formasyon, doğrulandığında ekseriyetle boğa sinyalleri verir. Cheds, yeni oluşan yükselen üçgenin Bitcoin’i 100.000 dolar ruhsal direncine ulaştıracağını düşünüyor.

Analist Bitcoin boğalarının son kalesini paylaşıyor

Kriptokoin.com olarak tahlillerini paylaştığımız Cheds, üstteki iddiaların hala geçerli olduğunu söylerken, 40.000 doların ihlal edilmesinin “ciddi tehlikeye” yol açabileceğini söylüyor. Yakın tarihli bir Youtube görüntüsünde Cheds, Bitcoin boğalarının son takviye bölgesinin 40.000 dolar olduğunu yeniliyor:

Reddedildikten sonra, bu yüksek düşüklüğü tanımlamak için boğaları izliyorduk ve başlangıçta 52.000-53.000 dolar arıyorduk, bu başarısız oldu. 4 saatlik vakit diliminde aykırı baş ve omuzların devamı başarısız oldu. Bunların hepsini kapattık. Buradaki soru, artan talep nerede? Burada bir boğa için son legal tez 40.000 dolardır. Bu her vakit çok düşük bir düzeydi, o kadar düşük ki nitekim âlâ bir indirim lakin grafiği kıracak kadar düşük değil. Bu düzeyin altında tablo kırılacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.