Bitcoin

Bitcoin’in Her Adımını Bilen Analist: Artık Bunu Yapın!

Kıdemli trader Peter Brandt, Bitcoin yatırımcılarının kalabalığa karşı hareket etmesi gerektiğine inanıyor. Peter Brandt, son tweetinde Bitcoin satın alma vaktinin geldiğini öne sürdü. Kriptokoin.com olarak, ayrıntıları sizler için derledik, birlikte mevzuyu inceleyelim…

Peter Brandt: Bitcoin satın alma vakti geldi!

Brandt, son tahlilinde piyasa hassaslığının fazla düşüş eğiliminde olduğunu belirtti. Bu yüzden analist, önder kripto para ünitesinin muhtemelen daha da yükseleceğine inanıyor. Piyasa dehşet içindeyken varlık satın almak, karşı yatırımın en tanınan prensiplerinden biridir. Ayrıca analist, haftalık grafikte Bitcoin’in azalan bir kanal oluşturduğunu gösteren bir fiyat grafiği paylaştı. 

Bu çeşit modellerin kısa vadede düşüş eğilimine işaret ettiği düşünülse de boğalar üst trend çizgisine girerse başkan kripto para ünitesi muhtemelen daha fazla yükseliş görecek. Brandt tweetinde, Bitcoin’in lazer göz eklemek için fotoğraflarını düzenlemesinin pazarın tepesinin geldiğinin açıklayıcı bir işareti olduğunu yineledi. Başkan kripto para ünitesi Kasım ayında 69.000 dolara ulaştı ve o vakitten beri %50’den fazla kıymet kaybetti.

BTC fiyatı, bir kere daha 37.000 doların altına düştü

38.000 dolarlık takviye düzeyinin üzerinde birkaç başarısız teşebbüsten sonra, Bitcoin bir kere daha 37.000 doların altına düştü. Yakın tarihli bir tweet’te, tanınan kripto para ünitesi analisti Scott Melker, 39.600 dolar düzeyinin üzerinde haftalık bir kapanış olana kadar Bitcoin’de yükselişe geçmeyeceğini argüman ediyor. Lider kripto para ünitesinin aylardır haftalık grafiğinde arka arda iki yükseliş mumu olmadığını da vurguladı. Bitcoin ayrıyeten Haziran 2021’den bu yana gerçekleşmemiş olan arka arda üçüncü ay kayıplarını kaydetme yolunda.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.