Bitcoin

Bitcoin’in Her Adımını Bilen Analist, BTC’de Sıradakini Açıkladı!

İsabetli Bitcoin varsayımlarıyla bilinen Peter Brandt, başkan kriptonun taban düzeylere ulaştığını ve küçük yatırımcıları temizleyip temizlemediğini anlamak için Bitcoin’in kapitülasyon tarihine bakıyor.

Analist, Bitcoin (BTC)’in yükseliş trendini sürdürmeye yakın olduğunu söylüyor

Kriptokoin.com olarak analizlerini paylaştığımız Peter Brandt, son tahlillerinde, 601,900 Twitter takipçisine, derin bir düzeltme sırasındaki büyük hacim genişlemelerinin ekseriyetle BTC’nin yükseliş trendini sürdürmeye yakın olduğunu söyledi. Analist bunun için aşağıdaki teknik grafiği paylaşıyor ve şöyle yorumluyor:

Hacmin tesirleri. BTC’deki kilit tabanlar, yüksek hacimli panik kapitülasyonuyla meydana geldi.

  • Brandt’ın grafiğine bakıldığında, büyük hacimli düşüşler Şubat 2018, Kasım 2018, Mart 2020 ve Mayıs 2021 düzeltmeleri sırasında BTC için taban düzeyleri belirledi.

Alex Krüger’a nazaran BTC taban düzeyleri doğruladı!

Brandt ayrıyeten, Bitcoin’in bu sefer tabanı oymak için bir kapitülasyon hacmi basmamasının mümkün olmasına karşın, Bitcoin’in yükseliş trendini sürdürmek için hala genişleme hacmine baktığını söylüyor. Bu ortada, bir başka analist ve ekonomist Alex Krüger, Bitcoin’in düşüş eğilimindeki piyasa yapısının, önder kriptonun zati tabana vurduğunu gösterdiğine inanıyor. Krüger aşağıdaki grafiği şöyle yorumluyor:

BTC grafiği vahim görünüyor, fakat grafikler her vakit tabanda vahimdir. En tabanı zamanlamaya çalışan birçok kişinin aklı bu formda çalışıyor: “42.000 dolara geri dönmesi gerek”, bu türlü düşünüyorlar. Lakin çok yakın olan 50.000 doların üzerindeki bir itme, onların ‘dip burasıymış’ diye düşünmelerini sağlayacaktır.

  • Krüger ayrıyeten, Bitcoin’in önümüzdeki günlerde 50.000 doları yine ele geçirme bahtının “çok yüksek” olduğunu söylüyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.