Alt Coin

Bitcoin’in Her Adımını Bilen Analist: Bu Altcoin, Ayı Piyasasında!

1970’lerde emtia ticareti işine giren kıdemli teknik analist Peter Brandt, Cumartesi günü yayınladığı bir tweet’te başkan altcoin Ethereum’un (ETH) yeni bir ayı piyasasında olduğunu söyledi. Bitcoin’deki (BTC) isabetli iddialarıyla de bilinen Brandt, ikinci en büyük Blockchain’i “aşırı karmaşık”, “pahalı” ve “garip” olarak tanımlıyor. Analist, başkan altcoin’in Solana’ya (SOL) karşı düşük performansının “tamamen garantili” olduğunu da kelamlarına ekliyor.

Peter Brandt, altcoin yatırımcılarını uyarıyor

Solana (SOL), 2021’de muazzam bir büyüme kaydettikten sonra piyasa bedeline nazaran beşinci sıraya ulaştı, lakin Ethereum’u geçmek için hala yapması gereken çok şey var. Ethereum topluluğu, Brandt’ın düşüş tahliline kızdı ve kimi takipçiler Brandt’in tweet’lerinin karşı bir gösterge olarak kullanılabileceğini tez etti. Brandt, bir ayı beklediğinde (veya tam tersi) daha fazla satın alma vaktinin gelmiş olabileceğini belirterek durumun fırsat olabileceğini de ima etti. Birebir vakitte, hoşnutsuz bir takipçisine cevap olarak Cardano’ya yaptığı düşüş davetini da savundu. Bu haftanın başlarında, trader ayrıyeten yakın vakitte Bitcoin taban alıcılarını başkan kripto para ünitesinin devam eden düşüşü sırasında düşen bir bıçağı yakalamaya karşı uyarmaya çalıştı.

JPMorgan, Ethereum’da düşüşte

Ethereum yeni yıla şiddetli bir başlangıç ​​yaptı ve 1 Ocak’tan bu yana %20’nin üzerinde düşüş yaşadı. 8 Ocak’ta ETH fiyatı, 30 Eylül’den bu yana en düşük düzey olan Coinbase’de 3.000 dolara düştü. Ayrıyeten bugün %3 geriledi. Bitcoin, “dönüştürmenin” sonunda bu yıl gerçekleşeceğini kestirim eden analistlere bir darbe indirdi. Brandt, düşüş beklentisinde muhakkak yalnız değil. Kriptokoin.com olarak aktardığımız, araştırmacı Nikolaos Panigirtzoglou geçenlerde Ethereum nedeniyle zayıf ölçeklenebilirlik için DeFi piyasasında pazar hissesini kaybetmeye devam edeceğini öngördü.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.