Bitcoin

Bitcoin’in Her Adımını Bilen Analist: Bu Düzeylere Düşebiliriz!

Son 24 saat kripto para ünitesi alanında hayli çalkantılı geçti, fakat bu sefer boğalar bir mola vermeyi başardı ve evvelki kayıpların bir kısmını geri aldı. Bitcoin fiyatı, geçtiğimiz haftalarda 33.000 dolara kadar düştü. Yazım sırasında ise 37.000 dolar civarında toparlanmış üzere duruyor. Bu sırada, ünlü analist ve trader Peter Brandt, Bitcoin fiyatındaki düşüş hakkında yorum yaptı. Kriptokoin.com olarak ayrıntıları aktarıyoruz…

Brandt’ten Bitcoin fiyatına yönelik yorum

Toplam piyasa kıymeti, birçok kripto paranın geri sıçramayı başarması nedeniyle dünkü tabandan bu yana yaklaşık 120 milyar dolar arttı. Son 24 saat boyunca ise Bitcoin yükseliş yaşadı. Geçtiğimiz günlerde, kripto para ünitesi aşağı istikametli bir kısır döngüye girdi ve sonunda 33 bin doların biraz altında bir fiyata ulaştı. Bunu tüm piyasa izledi. Bununla birlikte, boğalar devreye girdi ve arka arda birden fazla saatlik mum ile seviyeyi savundu, bu da sonunda fiyatın 37.600 dolara ulaşmasına neden oldu.

Yazım sırasında Bitcoin, dünkü tabanlardan bu yana yüzde 5 kadar yükseliş yaşadı. Bu sırada ünlü analist Peter Brandt, Twitter hesabından BTC fiyatına yönelik bir paylaşım yaptı. Fiyatın 200.000 dolara ulaşmasını sağlayacak faktörün ne olduğu sorusuna, piyasanın parabolik bir biçimde üst istikametli hareket etmesi gerektiği karşılığını verdi. Fakat Peter Brandt, BTC fiyatındaki düşüşün devam edebileceğine işaret eden bir gelişmeye dikkat çekti. Brandt, yüksek hacim varken fiyatın düşmesine işaret etti. Analiste nazaran bu durum, BTC fiyatını 27.000 dolara çekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.