Bitcoin

Bitcoin’in Her Adımını Bilen Analist Şaşırttı: Bundan Alıyorum!

Ünlü analist Peter Brandt Bitcoin (BTC) yerine soya almayı tercih ettiğini söylüyor. Bu enteresan tercihin nedenleri ve detaylar Kriptokoin.com’da.

Bitcoin (BTC)’i bilen analistin farklı tercihi

Efsanevi trader şu anda kripto para yerine soyayı tercih ediyor üzere görünüyor. Kripto para topluluğu içinde ünlü olan kıdemli trader Peter Brandt, satın almak istediği kripto ile ilgisi olmayan bir varlığın ismini paylaştı fakat daha sonra kâr elde ettikten sonra Bitcoin satın almayı da tavsiye etti. Efsanevi trader ne satın alıyor? Brandt, hem kripto hem de pay senedi traderları için hayli sıra dışı bir finansal varlık seçti: soya fasulyesi vadeli süreçleri. Brandt’in varlığın grafiğini paylaştığı tweet’in klasik bir teknik modeli var: azalan üçgen.

https://twitter.com/PeterLBrandt/status/1473369017943351303

Modelin üst hududunun kırılması, varlık sahipleri lehine yaklaşan bir volatilite artışı mümkünlüğünü ortaya koymakta. Soya fasulyesi vadeli süreçleri, 100.000 dolardan daha az süreç hacmiyle piyasadaki en tanınan varlık değil. Lakin bilgili trader kripto topluluğunu unutmadı ve soya muahedesinden elde edilen kârla BTC satın almayı önerdi. Kimi yorumcular, Brandt’ın soya fasulyesi vadeli süreçleri üzere niş ticaret araçlarından fazla daha yaygın olan kripto para varlıklarına odaklanması gerektiğini belirtti. Kripto para piyasasında toparlanmanın başlamasıyla birlikte, daha fazla trader çeşitli altcoinler yahut Bitcoin’in kendisini satın almak için sabırsızlanıyor. Piyasadaki en büyük kripto para ünitesi, diğer bir teknik model olan düşen takozdan kırıldıktan sonra son iki gün içinde pahasına %7 değerekledi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.