Bitcoin

Bitcoin’in Her Adımını Bilen Analistten Büyük İkaz: Çöküş Bitmedi!

Efsanevi trader Peter Brandt, Bitcoin (BTC)’in mevcut fiyat hareketine ait görüşünü paylaşarak, en büyük kripto para ünitesinin, sonsuz küçük ticaret hacmi nedeniyle düzeltmenin tabanına şimdi ulaşmadığını öne sürdü. Kriptokoin.com olarak analistin görüşlerini aktarıyoruz…

Peter Brandt: Bitcoin tabana ulaşmadı!

Bitcoin hakkında yanlışsız kestirimleri bulunan uzman Peter Brandt, geçtiğimiz ay 69.000 dolarlık tüm vakitlerin en yüksek düzeyine ulaştıktan sonra düşüş yaşayan öncü kripto para ünitesi hakkında yorumlarını paylaştı. Brandt’e nazaran “yavaş kanama, boğaların piyasanın denetimini tekrar ele geçirmesinden evvel daha fazla acı çekebileceklerini gösteriyor.” Brandt, değerli taban noktalarının, güçlü satış hacmiyle karakterize edilen panik satışıyla gerçekleştiğini belirtiyor.

Zincir üstü analist Willy Woo, güçlü bir sahiplik hissine işaret ederek, rastgele bir satış belirtisi olmadığını söylüyor. Piyasanın şu anda konsolidasyon etabında olduğunu argüman ediyor. Takipçilerinden birine cevap olarak Brandt, büyük satışların kesinlikle bir boğa piyasası döngüsünün ortasında gerçekleşmesi gerekmediğini kabul etti, lakin yükseliş durumlarında genişletilmiş hacim görmeyi bekliyor. Bu ayın başlarında tecrübeli grafik uzmanı, trader’ları düşüş eğilimi gösteren çift zirve oluşumuna dikkat etmeye çağırdı lakin tıpkı vakitte formasyonun şimdi teyit edilmediğini de belirtti.

Bitcoin yılın son ayına büyük bir satışla başladı. En büyük kripto para ünitesi 42.000 dolara kadar düştü ve akabinde boğaların 50.000 dolar düzeyini geri kazanamamasıyla birlikte makul bir aralığa oturdu. En büyük kripto para şu anda büyük spot piyasada 46.419 dolar düzeyinde süreç görüyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.