Alt Coin

Bitcoin’in Tek Hareketi Bu 7 Altcoin’i Fırlattı!

Anyswap, Keep3rV1, WEMIX, Bitcoin’in çift haneli rallilerle 44 bin dolara hareketini takip ediyor. ANY, KP3R ve WEMIX, BTC fiyatının 44.000 dolara yükselerek yatay aralığın dışına çıkmasından sonra 12 Ocak’ın altcoin çıkışına öncülük ediyor. Detaylar için Kriptokoin.com’da kalmaya devam ediniz.

Altcoin çıkışı BTC’nin hareketiyle oldu

Kripto para topluluğu, Bitcoin’in (BTC) 44.000 dolara yükselmesinin akabinde birinci 200’deki tokenlerin birçoklarının yeşil renkte yanıp sönmesinin akabinde 12 Ocak’ta yüksek moralle geri döndü. Yükseliş momentumunun geri dönüşü ve kimi tokenlerin %20’yi aşan çıkarlar görmesi (aşağıdaki grafikte görülen 7 altcoin), birkaç altcoin projesine bir nimet olarak geldi.

Alınan datalar, son 24 saatte en çok kazananların Anyswap (ANY), Keep3rV1 (KP3R) ve WEMIX (WEMIX) olduğunu gösteriyor. Anyswap, desteklenen ağlar listesini genişletiyor. Altcoin piyasasındaki kazanımlar, kullanıcıların 25 farklı ağ ortasında tokenleri transfer etmesine ve takas etmesine müsaade verme konusunda uzmanlaşmış, merkezi olmayan bir borsa olan Anyswap tarafından yönetildi. Alınan bilgiler, 10 Ocak’ta 15.16 dolara kadar düştüğünden beri, ANY fiyatının 12 Ocak’ta %77.67 artışla 26.93 dolara yükseldiğini gösteriyor.

ANY için aktivite ve fiyattaki ani artış, protokolün yakın vakitte desteklenen zincirler listesine bir FomoETH köprüsü ve Polkadot‘ta resmi olarak başlatılan Moonbeam dahil olmak üzere iki yeni ağ eklemesiyle geldi. Keep3rV1, projelerin özel hizmetler sunabilen harici geliştiricilerle ilişki kurmasına yardımcı olmak için tasarlanmış, merkezi olmayan bir iş panosu oluşturmaya odaklanan bir proje. Bilgiler, son fiyat artışından evvel 7 Ocak’ta KP3R için yükseliş görünümü tespit etmeye başladı.

Üstteki grafikte görüldüğü üzere, KP3R için VORTECS™ Skoru 7 Ocak’ta yeşil bölgeye tırmandı ve fiyatın sonraki iki gün içinde %79.64 yükselmesinden yaklaşık 79 saat evvel 80’e yükseldi. KP3R için yükseliş hareketi, proje tarafından yayınlanan ve KP3R’nin yakında Ethereum (ETH), Fantom (FTM) ve ikinci katman Optimism ortasında zincirler ortası fonksiyonelliğe sahip olacağını belirten bir teaser’ın akabinde geliyor.

Upbit’te WEMIX listeleri

WEMIX, Wemade Tree tarafından geliştirilen, oyun DApp’leri için özel olarak tasarlanmış ve dijital varlıklar ve değiştirilemez tokenler (NFT’ler) için bir pazar yeri içeren global bir blockchain oyun platformu. Alınan bilgiler, 10 Ocak’ta 3,96 dolara düştükten sonra, 24 saatlik süreç hacmi 1,2 milyar dolara yükselirken WEMIX’in fiyatının 12 Ocak’ta %106 toparlanarak 8,16 dolara yükseldiğini gösteriyor. WEMIX için ilgi ve süreç hacmindeki artış, 10 Ocak’ta tanınan Kore kripto para borsası Upbit’te listelenmesinden sonra oldu. Genel kripto para piyasa bedeli şu anda 2.073 trilyon dolar ve Bitcoin’in hakimiyet oranı %39.8.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.