Bitcoin

Bitcoin’ler Borsalardan Uçuyor: Bu Neyin Habercisi?

Kripto para konusunda tahlilleriyle öne çıkan Santiment isimli firmanın datalarına nazaran, 1.570.000.000 ABD dolarının üzerinde Bitcoin (BTC), yalnızca son yedi gün içinde kripto para borsalarından taşınmış görünüyor. Haberin detayları Kriptokoin.com’da. Kripto haberlerdeki tahlil ve varsayımlar katılıktan uzak sözler olup yatırım yapacak şahısların kendi araştırmalarını yapıp ona nazaran karar vermeleri kıymetle tavsiye edilir.

Bitcoin (BTC)’ler borsalardan taşınıyor

Santiment, Bitcoin’in (BTC) dört aydan fazla bir müddettir borsalardan uçtuğunu söylüyor. Kripto para etraflarında nazaran bu hareketlilik de en düzgün kripto varlığı olan Bitcoin için potansiyel olarak bir yükseliş göstergesi. Kripto tahlil ve iddia firması yayınladığı yeni bir tweet’te, piyasa kıymeti yaklaşık olarak 1.570.000.000 doların üzerinde olan 40.785 Bitcoin (BTC)’nin geçen hafta borsalardan çekildiğini takipçilerine bildirdi. Ayrıyeten Santiment bu hareketliliğin Eylül ortasından bu yana en yüksek haftalık çıkış toplamını işaret ettiğini de belirtti. Santiment’e nazaran “Soğuk cüzdanlara taşınan kripto paraların devam eden eğilimi, uzun vadeli fiyat hareketleri için tarihi olarak âlâ.”

Bitcoin (BTC), yazı yazılırken geçen hafta yaklaşık %5 artışla 38.702,68 ABD dolarından süreç görüyor. Kripto tahlil firması Santiment’e nazaran, hafif fiyat güzelleşmesine karşın, trader’lar ortasındaki hassaslık düşük kalmaya devam ediyor. Santiment’e nazaran bu diğer bir potansiyel yükseliş göstergesi. Bahis hakkındaki açıklama şöyle:

Bitcoin 38.000 doların üzerinde ve Ethereum 2.580 dolara kadar çıktı. Kasım ayının ortasındaki tüm vakitlerin en yüksek düzeylerine geri dönmek için uzun bir yol var. Fakat tüccarlar epeyce kuşkulu görünüyor. Bu olumsuz hissiyatın daha fazla fiyat artışını körükleme mümkünlüğü yüksek.

Santiment ayrıyeten, balinaların geçtiğimiz yıl stablecoin yönetişim tokeni Maker’ı (MKR) biriktiriyor üzere göründüğünü söylüyor, fakat firma, büyük adreslerin son devirdeki düşüş fiyat hareketinin en son devrinde varlık üzerinde şimdi kıymetli bir hareket yapmadığını söylüyor. MKR, yazım vaktine nazaran geçen hafta %27’den fazla artışla 2.227.76 dolardan süreç görüyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.