Kripto Haber

BitMEX CEO’su ve CFO’su Almanya’nın En Eski Bankalarından Birini Satın Alacak

Kripto ticaret platformu BitMEX’in CEO’su ve CFO’su tarafından kurulan bir firma olan BXM Operations, Almanya’nın en eski bankalarından biri olan Bankhaus von der Heydt’i satın almayı planlıyor.

  • Münih merkezli bankanın şu anki sahibi Dietrich von Boetticher, BXM ile bir satın alma anlaşması imzaladı, BitMEX Salı günü duyurdu. Anlaşmanın şartları açıklanmadı.
  • Bankhaus von der Heydt 1754’te kuruldu ve son yıllarda Almanya’da dijital varlık hizmetleri sunan ilk düzenlenmiş kurumlardan biri haline geldi.
  • Alman bankası, teknoloji sağlayıcısı ve kripto tek boynuzlu at Fireblocks aracılığıyla kripto para ticareti ve saklama hizmeti sunuyor.
  • Planlanan satın alma, BitMEX’in Almanya, Avusturya ve İsviçre’de düzenlenmiş kripto ürünleri için tek durak noktası oluşturma stratejisinin bir parçasını oluşturuyor. Spot, yapılandırılmış ürünler ve tezgah üstü ticaret sunan bir aracılık hizmeti sunan BitMEX Link’in İsviçre’deki lansmanını takip ediyor.
  • İşlem, Almanya’nın bankacılık ve finansal hizmetler düzenleyicisi BaFin’in onayına tabidir. Tamamlandıktan sonra Bankhaus von der Heydt bağımsız bir varlık olarak çalışmaya devam edecek ve BitMEX CEO’su Alexander Höptner ve CFO Stephan Lutz denetim kuruluna katılacak.
  • Bankhaus von der Heydt, CoinDesk ile iletişime geçtiğinde BitMEX’in duyurusunu doğruladı.

Daha fazlasını okuyun: BitMEX Uyum Şefi Malcolm Wright Shyft Network’e Geçiyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.