Kripto Haber

Blockchain Veri Startup Lukka 1 Dolara Ulaştı. 3B Değerlemesi

Kripto varlık yazılımı şirketi Lukka, değerlemesini 1 doların üzerine çıkaran 110 milyon dolarlık bir E Serisi fonlama turunu kapattı. 3 milyar. Tur, küresel alternatif varlık yöneticisi Marshall Wace tarafından yönetildi. Fonlar, Lukka’nın küresel genişleme stratejisini hızlandırmak için kullanılacak.

  • “Lukka’nın kapsamlı raporlama ve analiz yazılımı ve veri çözümleri paketi, müşterilerin hızla gelişen kritik ihtiyaçları karşılamasını sağlar. Marshall Wace Portföy Yöneticisi Steven Binetter, duyuru gönderisinde, kripto varlıkları ve blok zinciri küresel ticareti yeniden tanımlarken, Lukka da bu geleceğin altyapısını inşa ediyor” dedi.
  • Turdaki diğer yatırımcılar arasında Miami International Holdings, Inc. , Summer Capital ve SiriusPoint Ltd.’nin yanı sıra Soros Fund Management, Liberty City Ventures, S&P dahil olmak üzere geçen Mart ayında kapanan 53 milyon dolarlık D Serisi turundan geri dönen yatırımcılar yer aldı. Küresel ve CPA. com, Amerikan Yeminli Mali Müşavirler Enstitüsü’nün (AICPA) bir kolu.
  • 2014 yılında kurulan New York merkezli Lukka, kurumsal düzeyde kripto varlık verileri ve işletmelerin varlık veri yönetimi, işlemler ve alt hizmetler dahil olmak üzere kripto varlıklarıyla etkileşime girmesine yardımcı olan yazılım çözümleri sunar. Müşteri tabanı, kripto varlık borsalarından kurumsal ticaret masalarına, EBM ve muhasebe firmalarına kadar uzanır.
  • Geçen yıl Lukka, finansal hizmetler şirketi State Street ve S&P Dow Jones Endekslerini müşteri listesine eklediğini duyurdu. Şirketlerin ikisi de Lukka finansman turlarına katıldı.

Devamını Okuyun: S&P, State Street Geri Dön Kripto Veri Startup Lukka’ya 15 Milyon Dolarlık Yatırım

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.