Alt Coin

Bloomberg Uzmanı, Bu 2 Altcoin’i Seçti: Piyasayı Ele Geçiriyorlar!

Finans piyasaları üzerine Bloomberg uzmanı, 2022’nin kripto piyasalarının, altcoin projeleri Cardano ve Ethereum için neler getirdiğine dair niyetlerini paylaşıyor. Piyasa uzmanı Eddie van der Walt, 2021’de kripto para üniteleri için gerçek bir atılım gördüğüne inanıyor, zira ona nazaran kripto “finansal alanın bir parçası” haline geldi. Ayrıntılar Kriptokoin.com’da.

2 altcoin yayılıyor

Kripto, birkaç yıl öncesine kıyasla kurumlar tarafından tercih ediliyor. Kurumların ve finans uzmanlarının Bitcoin ve başka kriptoların “değersiz” olduklarını söylediği birkaç yıl öncesine kıyasla, durum düzgüne gerçek değişti. 2021’de, kripto sanayisi, ABD’de SEC tarafından onaylanan birinci Bitcoin vadeli süreçleri de dahil olmak üzere birden fazla ETF’nin geldiğini gördü. Walt, finansal kurumların alana (ve bilhassa Bitcoin’e) büyük ölçülerde fonlarla girmesine müsaade veren eksiksiz bir altyapı olduğunu doğruladı. Eddie van der Walt, bu özel nedenlerden ötürü 2021’in kripto için gerçek bir atılım olduğunu ve bu alan için parlak bir gelecek oluşturduğunu vurguladı. Bilhassa Walt, Cardano ve Ethereum üzere üst seviye blockchainlerden bahsetti ve “NFT alanını ele geçirdiklerini ve kripto para üniteleri ile ne yapacağımız konusunda anlatıda ilerlediklerini” söyledi.

Bununla birlikte,  “ABD düzenlemesinin kripto para üniteleri için büyük bir risk faktörü” olduğunu lisana getirdi. Düzenleyiciler, bilhassa ABD’de, kripto alanının nasıl ele alınacağına karar vermek için alarmda. Bu yüzden, Walt, daha evvel düzenlenmediği için, düzenlemeyi kripto için büyük bir risk faktörü olarak nitelendirdi. Bu nedenle, şu anda kripto ve olağan varlıklar ortasında bir cins düzenleyici arbitraj var. Ve bu, Bloomberg uzmanına nazaran, kısa vadede kripto para üniteleri için olumsuz olabilir. Bununla birlikte, uzun vadeli beklentide, kripto varlıkları için düzenlemenin uygun olacağına inanıyor, zira hem kurumsal hem de özel yatırımcıların bunlara dahil olmasına müsaade verecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.