Kripto Haber

BofA, Coinbase’i Satın Almak İçin Yükseltiyor, Perakende Kripto Ticaretinin Ötesinde Gelir Çeşitlendirmesini Görüyor

Bank of America, Coinbase hisselerini nötrden satın almak için yükseltti ve fiyat hedefini değiştirmeden 340$’da bıraktı.

  • Banka Perşembe günkü bir notta, yükseltmenin, bu yıl daha da hızlanacağını düşündüğü bir trend olan perakende kripto ticaretinin ötesinde artan gelir çeşitlendirme işaretlerinden kaynaklandığını söyledi.
  • Banka, abonelik ve hizmet gelirlerinin 2021’in üçüncü çeyreğindeki %12’den 2023’te şirketin toplam gelirinin %16’sına yükseleceğini tahmin ediyor.
  • Rapora göre, bu trend, stake etme, kazanma kampanyası, Coinbase’in takas edilemez token platformu ve DeFi getirisi gibi merkezi olmayan finans ürünleri gibi tekliflerin bir kombinasyonu tarafından yönlendirilecek.
  • Bank of America, ticari olmayan bu gelir akışlarının ölçeklendirilmesinin kurumsal yatırımcıların hisse senedine olan ilgisinin artmasına da yol açabileceğini kaydetti.
  • Düzenlemeyle ilgili belirsizlik potansiyel bir risk olmaya devam ediyor, ancak Coinbase’in “teknoloji/inovasyon ve marka olumlu farklılaştırıcılar” dedi. Banka ayrıca, şirketin dördüncü çeyrek rehberliğinin potansiyelini de görüyor.
  • Coinbase hisseleri Perşembe günü piyasa öncesi işlemlerde %1,05 arttı.

Daha fazlasını okuyun: Coinbase, DAI ve Bileşik ile DeFi Getirilerine Erişim Sunuyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.