Alt Coin

Boğa Koşusundakiler: Bu 4 Altcoin, Tahtadan Uçtu!

Geçtiğimiz gün 52.000 dolara yaklaşan Bitcoin (BTC), bu düzeylerde ivmesini kaybetti ve 50.700 dolara gerçek geri çekildi. Tekrar de 50.000 doların üzerinde kalması dikkate kıymet bir olay. Bu sırada, piyasa kıymetine nazaran birinci 100’de yer alan 4 altcoin, günlük en büyük yükselişi kaydetti. Kriptokoin.com olarak bunları inceliyoruz…

Bu 4 altcoin, günün en çok yükselenleri oldu

Cumartesi sabahı Kadena (KDA) en çok paha kazanan altcoin oldu. Layer 1 proof-of-work Blockchain’i Kadena’nın KDA’sı, yüzde 10.25’lik bir paha artışı yakaladı. Kadena, ağda yeni bir güncelleme yayınladı ve Kadena hesap protokollerinin geliştirildiğini belirtti.

İkinci olarak Solana tabanlı, merkezi olmayan bir müzik yayın protokolü olan Audius’un AUDIO tokenı yüzde 8.63 yükseldi. Audius, The Giving Block ile bir iştirak kurarak Noel konseri gerçekleştirecek. Bu aktiflikte pek çok sanatçı yer alacak. Konser, 28 Aralık’ta başlayacak.

Üçüncü olarak kendi ısmarlama konsensüs algoritmasını kullanarak geliştiricilere merkezi olmayan finans (DeFi) hizmetleri sağlayan, yönlendirilmiş bir döngüsel olmayan grafik (DAG) akıllı mukavele platformu olan Fantom’ın FTM tokenı yüzde 8.41 yükseldi. Fantom, Market XYZ ile paydaşlık kurdu.  Son olarak, kripto para borsası Crypto.com’un CRO tokenı yüzde 8.31’lik bir yükseliş yaşadı. Crypto.com Coin (CRO), Crypto.com ödeme, ticaret ve finansal hizmetler şirketi tarafından geliştirilen merkezi olmayan, açık kaynaklı bir Blockchain olan Crypto.com Chain’in lokal kripto para ünitesidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.