Alt Coin

Borsa Devi, 3 Altcoin Listeliyor: Fiyatlar Fırladı!

3 altcoin, ABD’nin en yeterli kripto borsası Coinbase tarafından yapılan sürpriz bir listelemenin tadını çıkarıyor. Fiyatlar listeleme haberiyle yükseldi. Kriptokoin.com olarak, ayrıntıları sizler için derledik, birlikte mevzuyu inceleyelim…

Coinbase, Quantstamp (QSP)’da listeleniyor!

Yeni bir tweet’te Coinbase, uygun likidite şartları karşılandığında üç düşük bedelli kripto paranın Coinbase Pro’da süreç görmeye başlayacağını duyurdu. Quantstamp (QSP), değiştirilemez tokenler (NFT’ler) ve merkezi olmayan finans (DeFi) dahil olmak üzere çeşitli kripto nişlerine hizmet eden bir Blockchain güvenlik protokolüdür. Projenin web sitesinde şu kıymetli tabirler yer alıyor:

Quantstamp’ın misyonu, merkezi olmayan interneti garanti altına almak ve bilgisayar korsanlarından 200 milyar doların üzerinde dijital varlık riskini korumaktır. 200’den fazla startup, vakıf ve işletme, yenilikçi eserlerini inançta tutmak için Quantstamp ile birlikte çalışıyor.

Bu altcoin, Coinbase dopingiyle patladı!

Coinbase listeleme haberleri başlangıçta Quantstamp fiyatını 0.059 dolardan 0.087 dolara gönderdi. Bazı dalgalı fiyat hareketlerinden sonra, QSP bugün 0.11 dolara kadar yükseldi. Ayrıyeten Coinbase‘den yeşil ışık alan Render Token (RNDR), grafik sürece muhtaçlığı olan bireyleri (GPU’lar) boşta olanlarla birleştiriyor. Şirketin web sitesinde açıklandığı gibi,

Sizi yeni dijital rönesansın bir modülü olmaktan alıkoyan şey donanım sınırlamaları olmamalıdır. Render, GPU oluşturmanın gücünü, şirket içi oluşturmanın maliyetinin ve suratının çok altında bir fiyata parmaklarınızın ucuna getiriyor.

Coinbase listeleme haberleri Aventus (AVT)’u da uçurdu!

Render Token başlangıçta %14,3 artışla 3,56 dolardan 4,07 dolara yükseldi, fakat o vakitten beri 3,22 dolara düştü.  Listede son olarak, avantajları düşük maliyetler, birlikte çalışabilirlik ve kurumsal seviyede yetenekler içeren katman-2 Ethereum ölçeklendirme tahlili Aventus (AVT) yer alıyor. Proje, gerçek dünyadaki kullanım örnekleriyle ilgili olarak şunları söylüyor:

Ağ, NFT‘ler ve tedarik zinciri koordinatörlerinden müşteri ödül planlarına ve canlı cümbüş şirketlerine kadar çeşitli kuruluşların verimli, son derece inançlı ve geleceğe yönelik Blockchain tahlillerini kolay kolay geliştirmesine ve uygulamasına müsaade veriyor.

Coinbase haberleri birinci olarak altcoin projesi Aventus’u arka geriye ataklarla 3,23 dolardan 4,15 dolara yükseltti, lakin altcoin o vakitten beri düzeltildi. Coinbase, her bir tokenin USD ve USDT ile eşleştirilmiş olarak alınıp satılabileceğini söylüyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.