Alt Coin

“BTC 10 Bin Dolara Gidiyor” Diyen Analist, Altcoin Sepetini Paylaştı!

Bugün Blockchain’e yatırım yapmayan milyonerlerin yarının orta sınıfı olacağını düşünen tecrübeli teşebbüsçü Ken Mack, Bitcoin ve altcoin piyasası hakkında yorumlarını paylaştı. Kriptokoin.com olarak uzman ismin yorumlarını aktarıyoruz…

Ken Mack, bu 4 altcoin projesine dikkat çekti

2017 yılında marifetlerini kripto bölümüne taşıyan Mack ve burada erken Blockchain projelerine odaklanan bir teşebbüs fonu olan Node Kapital’de danışman olarak misyon yaptı. Ayrıyeten altcoin’lere yatırım yapan şahsî bir altı haneli portföy oluşturdu. Ekim ayında, dördüncü çeyrek boğa koşusu stratejisi ve altcoin’ler en yüksek fiyatlara ulaştığında her durumdan nasıl çıkmayı planladığı hakkında bilgi verdi. Bu, kripto para ünitelerinin bir boğa koşusu sonrasında bedellerinin yüzde 90’ını kaybedebileceği inancına dayanıyordu.

Artık, yıl sonuna hakikat Mack, çalkantılı piyasa şartları nedeniyle stratejisinin değiştiğini ve şimdiden konumlarının birçoklarından çıktığını söylüyor. En makus senaryoda BTC’nin 10.000 dolara inebileceğini, BTC 69.000 dolarlık tüm vakitlerin en yüksek düzeylerine yükseldiği vakit BTC konumlarından çıkmaya başladığını belirtiyor. Yeniden de piyasanın pump’lamaya başlamasını göz arkası etmeyerek portföyünün yüzde 25’inin BTC’de olduğunu söylüyor.

Ethereum’dan da çıkmaya başladığını belirtiyor. Parasını, daha istikrarlı olduğuna inandığı ve yüksek getiriler için stake edilebileceğine inandığı altcoin’lere taşıyor. Bu altcoin’ler ortasında Polkadot (DOT) bulunuyor. En güçlü altcoin yatırımı olduğunu belirttiği DOT’da 100 dolarlık gayesi olduğunu belirtiyor. Binance Coin’deki durumlarından çıksa da bu coin’de bullish olduğuna dikkat çekiyor ve tekrar girme fırsatı aradığını belirtiyor. Ayrıyeten yüksek stake mükafatları açısından Axie Infinity’e (AXS) de yatırım yaptığını söylüyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.