Alt Coin

BTC, SHIB, DOGE Bakakaldı: Bu 3 Metaverse Coin Patladı!

Metaverse coin oyunları, birçok projenin inanılmaz fiyat artışları gördüğü 2021’in 4. çeyreğinde ana akım makamına ulaştı. Son ayı piyasasında bile, oyna-kazan platformlarının tokenları çift haneli büyüme ile yeşilde kalmayı başarıyor. Bu makalede, BTC, SHIB ve DOGE sessizliğini korurken pik yapan 3 metaverse projesini listeleyelim.

Günün en çok kıymetlenen 3 metaverse coin oyunu

Üçüncü sıradaki RaceFi (RACEFI), otomobiller, garajlar, akaryakıt istasyonları ve yarış pistleri içeren Solana tabanlı yarış oyunu. Oyuncular RaceFi ekosistemine katılabilir ve gerçek dünya bedelinde mükafatlar kazanabilir. RaceFi, kripto piyasasının düşüşü nedeniyle Aralık ayında piyasaya sürülmesinden bu yana aşağı taraflı hareket ediyor. Bununla birlikte, son yükseliş momentumu, taban fiyatlardaki talep patlaması manasına gelebilir. RACEFI, 25 Ocak’ta sakin piyasa genelinden %29 yükselişe ayrıldı. Mevcut düzeylerde 0.1481 dolardan süreç görüyor ve dünkü kazanımın bir kısmını iade etti.

Kriptokoin.com olarak derlediğimiz listede ikinci sırada, 25 Ocak’ta %33 kıymetlenen Treasure.lol (MAGIC) yer alıyor. Karşılaştırma için tıpkı süreçte BTC, DOGE ve SHIB en fazla %15’e yaklaşabildi. Kasım 2021’de piyasaya sürülen Treasure.lol, DAO’ları tarafından yönetilen metaverse köprü dünyası. Metaverse coin projesi, yönetişim, NFT, GameFi ve DeFi üzere en son trendlerini entegre ederek büyüyen metaverse ağını platformları aracılığıyla birbirine bağlamak istiyor. Son fiyat hareketlerinde MAGIC’in satış baskısı altında kalmadığı görülüyor. Metaverse coin 26 Ocak’ta son 24 saatlik kazanıcını %25’ın üzerinde tutuyor. 3.30 dolardan süreç gören MAGIC’in ATH fiyatı 5.31 dolar.

Günün patlaması Legend of Fantasy War (LFW), %35’ün üzerindeki kazanımını düzeltmeden kaçınarak %28’in üzerinde tutuyor. Ekim 2021’de piyasaya süren LFW token, Unity oyun motoruyla Binance Smart Chain üzerine inşa edilmiş 3D RPG oyunudur. Oyun, kahraman ordularını oluşturan ve karakterler marifetlerini kullanarak çaba veren oyuncuların etrafında döner. LFW için farklı olan istikrarlı yükselişi. Fakat, 79.12 dolar ATH’sinin %99.50 altın süreç gördüğünü belirmek gerekiyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.