Alt Coin

BTC yahut ETH Değil: Dünyaca Ünlü 2 Şirket, Bu Altcoin’i Seçti!

BTC yahut ETH’nin gereğince ekonomik ve süratli olamaması şirketleri alternatiflere yönlendiriyor. Son gelişmelerde, dünyaca ünlü markalar Adidas ve Prada, ölçeklendirme odaklı altcoin projesi Polygon ile birinci ortak NFT projesini duyurdu. Kriptokoin.com olarak iştirakin detaylarını aktarıyoruz…

Dünyaca ünlü markalar BTC yahut ETH yerine Polygon’u (MATIC) seçti

Adidas’ın resmi kolunda görüldüğü üzere, İtalyan lüks moda meskeni Prada ve spor giysi devi Adidas, Polygon (MATIC) Blockchain ile birinci ortak NFT projesini inşa ediyor. Daha evvel metaverse piyasasına giren Adidas, Prada Re-Source için Adidas isimli kullanıcı tarafından oluşturulan bir NFT sanat projesini başlatmak için Prada ile birlikte çalıştı. Polygon, bunun göz önünde bulundurulması gereken değerli bir dönüm noktası olduğunu belirtiyor.

NFT projesi, büyük ölçekli bir dijital sanat yapıtı oluşturmak için kripto aracılığıyla son Re-Nylon koleksiyonunu kullanmayı hedefliyor. Her iki markanın hayranları, NFT’ler olarak farklı başka basılacak 3.000 kesim ile fotoğraflarını Polygon ağına gönderebilecekler. Bundan sonra, dijital sanatçı Zach Lieberman, devasa bir NFT oluşturmak için seçilen fotoğrafları bir ortaya getirecek ve tekrar oluşturacak. İki memleketler arası marka geçtiğimiz günlerde metaverse için üçüncü işbirliklerini (Adidas for Prada Re-Nylon koleksiyonunu) duyurdu.

Polygon, NFT ekosistemini genişletiyor

Kriptokoin.com olarak aktardığımız üzere, Polygon’un Hint oyun topluluğu için büyük bir duyuru yapıldı. IndiGG, oyuncuları NFT oyunları ve Polygon Studios aracılığıyla kazanmak için bir ortaya getiren, oynayarak kazanılan bir lonca olan Yield Guild Games’in işbirliğidir, Polygon’un oyun ve NFT kolu, Hindistan’da oyna-kazan oyunları artırmak için kısa müddet evvel 6 milyon dolar topladı. Hindistan, 1,8 milyar doları aşan oyun piyasasında 400 milyondan fazla oyuncuyla en büyük oyun havuzuna mesken sahipliği yapmaya devam ettiği için bu hayli kıymetlidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.