Alt Coin

Bu 10 DeFi Altcoin’inden Büyük Haberler Var: İşte Detaylar!

DeFi alanı, dünya çapındaki kripto meraklılarının dikkatini çekmeye devam ediyor. CoinGecko‘ya nazaran, mevcut DeFi altcoin projelerinin piyasa pahası 144 milyar dolar ve 24 saatlik süreç hacmi 7,6 milyar dolar. Kriptokoin.com olarak geçen hafta gerçekleşen en değerli DeFi güncellemelerinden kimilerini derledik. Bu en âlâ DeFi güncellemeleri ortasında stratejik iştirakler, lansmanlar, güncellemeler var.

Defi altcoin güncellemeleri

1. tofuNFT ile Smash Heroes münasebeti. PvP kart koleksiyon oyunu Smash Heroes, tofu NFT ile stratejik bir iştirak duyurdu. Bu DeFi protokolü, GameFi koleksiyonları için müsaadesiz bir NFT pazarı olarak biliniyor.

2. DeFi Llama, Immortal DAO takibini ekliyor. Tanınan DeFi TVL ve analitik platformu Defi Llama, analitik platformunda Immortal DAO takibinin tanıtıldığını duyurdu. Immortal DAO, Celo blockchaini üzerine inşa edilmiş merkezi olmayan ayrılmış bir para ünitesi. Artık, IMMO tokeninin analitiği DeFi Llama’da mevcut olacak.

3. Radar Protokolü, Moonbeam ile iştirakini duyurdu. Çok zincirli DeFi araçları ve kripto varlık idaresi protokolü, Radar, Moonbeam ile yaklaşmakta olan bir paydaşlığın detaylarını açıkladı. Moonbeam, Polkadot‘ta tanınan bir parachain. Farklı bir halde, geçen hafta parachain büsbütün faaliyete geçti. Bu nedenle, Moonbeam’in entegrasyonu Radar protokolü için değerli bir kilometre taşı başarısı. Ayrıyeten, protokolü herkes için kapsayıcı ve erişilebilir bir finansal ekosisteme ulaşmaya yaklaştıracaktır.

4. Platypus DeFi artık Avalanche’da. Geçen hafta, Platypus DeFi olarak da bilinen Avalanche lokal protokolü StableSwap protokolü başlatıldı. Duyuruya nazaran protokol likidite madenciliği programı da hayata geçti. Son olarak Platypus DeFi, kullanıcılara %20 – %30 ortasında APR kazanma fırsatı sunuyor.

5. Moonbeam artık Polkadot’ta. Geçen hafta, Moonbeam ağı tanınan altcoin Polkadot’ta birinci defa tam olarak çalışan parachain oldu. Bu nedenle, parachain’in devreye alınması 17 Aralık 2022’de başladı. Son olarak, parachain lansmanı sayesinde Moonbeam’in 80’den fazla projesi Polkadot ekosisteminde de başlayacak.  

6. tofuNFT, Cronos Zincirinde hayata geçiyor. Öte yandan BSC‘deki en büyük NFT pazarı olan tofuNFT, geçtiğimiz günlerde Cronos Chain’de yayına girdi. Bu nedenle, iştirak, tofuNFT’yi birinci doğrulanmış Cronos koleksiyonu yapıyor. İştirak ayrıyeten Cronos’taki birinci NFT protokolü olan CRO CROW ile bir işbirliği ile sonuçlandı.

7. Metaland DAO (META) artık PancakeSwap’ta. Geçen hafta Metaland DAO için güç bir haftaydı. Sanal dünya platformu, tanınan güvenlik firması PeckShield’in bir dolandırıcılık uyarısı yayınlamasının akabinde halı çekme söylentileri yaşadı. Bu nedenle, dolandırıcılık, 286.748 dolar pahasında BNB tokeninin kaybına neden oldu. Bu problemlere karşın, PancakeSwap Metalland DAO META tokenlerini listeledi.

8. GTH tokenleri artık BSC’de. Dijital para kazanma protokolü, Gather Network yakın vakitte Binance Smart Chain’de (BSC) piyasaya sürüldü. Bu nedenle, kullanıcılar artık ETH ve BSC zincirleri ortasında GTH tokenlerini köprüleyebilecekler.

9. MetaGods, Dragon Evolution ile ortak oldu. Geçen hafta play-to-earn RPG oyunları Dragon Evolution ile stratejik bir iştirake girdi. Ayrıyeten paydaşlık, her iki platformda da büyüme ve gelişmeyi kolaylaştırmaya yardımcı olacaktır. Ayrıyeten, oyunculara farklı platformlardan varlık alışverişi yapma fırsatı sağlayan birkaç meta bilgi tabanının bağlanmasına yardımcı oluyor.

10. GameFi -GemUni paydaşlığı. Son olarak, geçen hafta GameFi, sıradan bir oyun platformu olarak bilinen GemUni ile stratejik olarak paydaşlık kurdu. Bu nedenle, iştirak GemUni’nin gündelik oyun ekosistemine yeni, heyecan verici ve yükseltilmiş bir dokunuş getirecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.