Alt Coin

Bu 10 DeFi Altcoin’inden Müjde: Ünlü Banka Sepetine Ekliyor!

Cenevre merkezli Arab Bank İsviçre, büyük yatırımcı odaklı kripto para ünitesi tekliflerini 10 DeFi altcoin projesiyle genişletiyor. Borsa yatırım eserlerinin (ETP’ler) çeşitlendirilmesine İsviçre öncülük etmektedir. Arab Bank’ın İsviçre kolunun son duyurusuna nazaran, banka aşağıdaki kripto para ünitelerini müşterilerine sunmaya hazırlanıyor.

 1. Aave (AAVE)
 2. Fantom (FTM)
 3. The Graph (GRT)
 4. Compound (COMP)
 5. Curve (CRV)
 6. Synthetix (SNX)
 7. Yearn Finance (YFI)
 8. Chainlink (LINK)
 9. Polygon (MATIC)
 10. Uniswap (UNI)

Samsung, Decentraland (MANA) ile iş birliği içinde birinci sanal mağazasını açtı. Detaylar Kriptokoin.com‘da.

Romain Braud, DeFi altcoin projelerinin geleceğinden bahsediyor

Arab Bank İsviçre 1962’de kuruldu ve 2018 itibariyle 49 milyar dolarlık varlığa sahip olan Arab Bank Group’un birinci memleketler arası ortaklığıydı. Müşterilerine DeFi altcoin projelerinin token’lerini sumaya hazırlanan Arab Bank’ın İsviçre kolu, kurumsal DeFi dünyasında bir diğer adım atıyor ve klasik finans kurumlarının geleceğini DeFi’ler oolduğunu vurguluyor. Gün içinde yapılan açıklamalarda, bankanın kripto varlık yöneticisi Romain Braud, müşterilere DeFi token’lerini sunmanın ve getiri üreten protokollere daha fazla iştirak sağlamanın birinci adımlar olduğunu söyledi. Braud bir röportajda şunları da paylaşıyor:

Şu an için fikir yalnızca müşterilerimizin en önde gelen DeFi altcoin token’lerinden kimilerini alması, satması ve elinde tutmasıdır. Lakin yakın gelecekte klasik finans kurumlarının bu protokollerle değiştirileceğine inanıyoruz ve bu değişimin bir modülü olmak istiyoruz. Münasebetiyle, doğal olarak gelecekte bu cins merkezi olmayan hizmetlere daha derinden girmek istiyoruz.

 • Arab Bank Switzerland, BTC ve ETH ile ilgilenmenin yanı sıra Tezos Blockchain de staking sunuyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.