Alt Coin

Bu 10 DeFi Altcoin’ine Dikkat: Büyük Haberleri Duyurdular!

DeFi altcoin piyasası, global sermayenin dikkatini çekmeye devam ederken, tıpkı vakitte benimseniyor. 2022’de DeFi piyasasının toplam kıymeti 102.6 milyara ulaştı. Bu, piyasa kıymetine nazaran 3.sırada olabilecek bir altcoin’in hacmi. Bu yazıda, haftanın DeFi güncellemeleri, stratejik iştiraklerden proje lansmanlarına ve kıymetli gelişmeleri listeleyelim.

Haftanın en kritik DeFi altcoin duyuruları

Evvelce SCV Finance olarak bilinen tofuNFT, geçen hafta Farm skylines ile stratejik olarak iştirak kurdu. Paydaşlık sayesinde tofuNFT, Skylines için sağlam bir pazar yeri olarak hizmet verecek. Ayrıyeten tofuNFT, şu anda Binance Smart Chain (BSC) üzerindeki en büyük NFT pazarı.

Geçen hafta Binance Labs, Solv Protocol’ün stratejik yatırımcısı olarak DeFi NFT pazarına stratejik bir yatırım yaptı. Duyuruya nazaran protokol, Binance NFT pazarında NFT’ler oluşturup piyasaya sürebilecek. Enteresan bir halde Binance Labs, Binance’in VC ve inovasyon merkezidir.

Idle DAO, Bancor’da likiditenin hür bırakıldığını duyurdu. Likidite lansmanı kullanıcılara artan piyasa likiditesi sağlayacak.

Geçen hafta, Solana tabanlı finansal metaverse protokolü Larix, DeFi 2.0 sürümünü piyasaya sürdü. Lansmanın çabucak akabinde Larix, TVL’sinde dikkate bedel bir artış yaşadı. Larix şu anda Solana’da en yüksek arz APR’sine ve en düşük borçlanma APR’sine sahip. Stakerler ayrıyeten 5 kat güçlendirici ödül kazabiliyor.

Label Foundation, OPEN TRACK sürüm 2.0’ın piyasaya sürüldüğünü duyurdu. OPEN TRACK, Label Foundation’ın temel içerik platformudur. Sürüm 2.0 lansmanı, Justin Bieber üzere sanatkarları içerecek.

NFT, P2E, RPG taşınabilir oyunu WonderHero’ resmi olarak yayında. RPG taşınabilir oyun platformu, lansmanını anmak için bir ödül partisi de başlattı. Parti 26 Ocak 2022’de gerçekleşti. Sonuç olarak platform, kullanıcılara daha fazla ödül kazanma fırsatı sunuyor. Ayrıyeten partinin birinci kademesinin 6 Şubat 2022’de sona ermesi planlanıyor.

Öte yandan, Binance Smart Chain (BSC), merakla beklenen v.1.1.8 güncellemesinin lansmanını duyurdu. Tüm node operatörlerinin yazılımlarını bu sürüme yükseltmeleri gerekiyor. Duyuruya nazaran BSC v.1.1.8 , BSC ağına çeşitli değişiklikler getirecek.

Kriptokoin.com olarak aktardığımız üzere, Aave V3 protokolü tesntnet yayınlandı. Kullanıcılar V3 protokolünü birkaç testnet etabıyla başlayabilir. Sonuç olarak, bu test ağlarından kimileri Harmony testnet, Ethereum Rinkeby, Fantom testnet, Avalanche Fuji, Polygon Mumbai, vb. içerir.

tofuNFT, BreederDodo ile stratejik olarak iştirak kurdu. Bu nedenle, bu iştirak BreederDodo’nun DODO Minion’u için sağlam bir NFT pazarı sağlayacaktır. Enteresan bir halde One DODO Minion, başlığı, yüzü, görünümü, silahları, üssü ve art planı üzere özellikler kullanılarak altı kategoriye ayrılabilir. Ayrıyeten DODO Minyonlarına buradan göz atabilirsiniz.

Duyuruya nazaran, Polygon şu anda 7.000’den fazla Dapp’e ulaştu. Bu, Polygon ekosistemi için kıymetli bir kilometre taşı. Ekim 2021 itibariyle, Polygon ağındaki Dapp’ler 3.000’in biraz üzerindeydi ve bu da üç aydan kısa bir müddette iki kattan fazla kıymeti temsil ediyor. Ayrıyeten, Polygon’daki Dapp oluşturma grupları bir aylık bir müddette %43 oranında büyüdü.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.