Alt Coin

Bu 10 DeFi Altcoin’ine Dikkat: İşte Büyük Gelişmeler!

DeFi odaklı altcoin projeleri verimli bir yılı geride bıraktı. Bu yazıda, en değerli DeFi iştirak, güncelleme, aktiflik vb. üzere duyurulara göz atıyoruz.

İşte DeFi altcoin projelerine son gelişmeler

Birinci katman Blockchain platformu Clover Finance, cross chain NFT platformu Treasureland ile stratejik olarak paydaşlık kurdu. İştirak, NFT’lerini Clover cüzdanlarında kolaylıkla görüntüleyebilen meselesiz NFT ticaretini kolaylaştırmaya yardımcı olacak.

Oynaması fiyatsız NFT ticaret kart oyunu Animalia, Roseon Finance ile stratejik bir iştirake girdi. Böylelikle Roseon, NFT takas kartı oyun platformuna launchpad hizmetleri sağlayacak.

Meland, kısa mühlet evvel mainnet’e geçti. Lansman, birkaç başarılı alfa testnet lansmanı serisini takip ediyor. Ayrıyeten, 29 Aralık 2021’de yayına giren mainnet lansmanı, tüm Meland ekosisteminde beklenen en büyük gelişmelerdendi.

Secret Network SecretSwap platformu, fiat launchpad platformunun lansmanını duyurdu. Artık kullanıcılar direkt kartlarından SCRT token satın alabilecek.

Merakla beklenen Cartesi Rollups Alpha lansmanı duyurdu. Artık geliştiriciler, favori klasik yazılım geliştirme araçlarını kullanarak dapp’ler oluşturabiliyor.

Geçen hafta, tanınan metaverse Dark Frontiers, Binance NFT’de NFT uzay giysisi satışına başladı. Satış resmi olarak 30 Aralık 2021’de 13:00’te (UTC) başladı. Ayrıyeten uzay giysisi, Dark Frontiers oyununun kıymetli bir modülüdür.

Park Infinity IDO resmi olarak 29 Aralık 2021’de MARS Ecosystem launchpadd rampasında gerçekleşti. IDO lansmanı, 27 Aralık 2021’de Binance NFT pazarında Parking Infinity’nin lansmanını yakından takip ediyor.

Web 3 aboneliği NFT toplumsal ağı, ShowMe resmi sürümü artık Polygon’da. Artık kullanıcılar favori kulüp alan isimlerini seçebilirler. Ayrıyeten ShowMe’nin temel özelliklerinden kimileri şunlardır:

  • Kulüpler oluşturmak ve katılmak.
  • Kulüp profillerini düzenleme
  • Kulüp üyelik kartlarını özelleştirme ve şahsileştirme vb.

Polkadot, tanınan blockchain cüzdanı Guarda ile stratejik bir paydaşlık duyurdu. Kullanıcılar artık Guarda cüzdanını kullanarak DOT’u rastgele bir aygıtta tutabilir, yönetebilir ve depolayabilir.

Kriptokoin.com olarak derlediğimiz listede son olarak, Efinity 7.7 milyon DOT token’i temsil eden Polkadot altıncı parachain slotunu kazandı. 20.000’den fazla topluluk üyesi buna katkıda bulunuyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.