Alt Coin

Bu 10 DeFi Altcoin’ine Dikkat: Kıymetli Haberler Geldi!

Metaverse ve NFT piyasalarının yanında, regülasyonlarla sıkça etkileşime geçen DeFi altcoin dalı, son günlerde bir dizi olumlu ve olumsuz gelişmeyle gündeme geldi. Bu yazıda, 3-9 Ocak haftasının duyurularına ve iştirak, entegrasyon vb. üzere gelişmelerine göz atalım.

İşte haftanın DeFi altcoin haberleri

Tanınan açık kaynaklı platform Harmony (ONE), kısa mühlet evvel CryptoRubic multi chain ekosistemiyle stratejik bir iştirake girdi. Diğer bir deyişle, Harmony Protocol artık CryptoRubic’te yayında.

Dünyanın birinci CeFi ve DeFi toplayıcı platformu OpenOcean (OOE), Chainlink Keepers’ı entegre etti. Entegrasyon, OpeanOcean toplayıcı platformunda daha âlâ limit buyruğu ve DEX ticaretini kolaylaştıracak.

DeFi platformu Ferrum Network, yakında piyasaya sürülecek olan P2E dövüş oyunu MetaFighter’ın danışman ortağı oldu. İştirakle bir arada kazanılan özellikler aşağıdaki Medium post’unda açıklanıyor.

Movr Network, Fantom’un cross chain altyapı oluşturucu platformu FundMovr’a stratejik entegrasyonunu duyurdu. Artık FundMovr SDK’ları ve API’leri, Fantom (FTM) ekosistemine meselesiz bir halde entegre edilebilir. Böylelikle, öbür Blockchain’lerde birinci sınıf kullanıcı tecrübesini kolaylaşıyor.

Tanınan kripto fintech platformu Crypto.com, Oasis Network (ROSE) listesini duyurdu. Paydaşlık sayesinde kullanıcılar, fiat para üniteleriyle direkt Crypto App üzerinden ROSE token satın alabilirler.

  • Kriptokoin.com olarak derlediğimiz, analist Kyle Portman’un Algorand (ALGO) tahlillerine buradan göz atabilirsiniz.

Drone Racing League, bir iştirak aracılığıyla, Playground Labs ile Algorand Blockchain’de bir oyna-kazan spor oyunu başlatma planlarını açıkladı. Duyuruya nazaran paydaşlık, Drone Race League’in sanal versiyonunun başlatılmasına yardımcı olacak.

Estonya kripto yasaklarını gündeme taşıdı

Bir vakitler kripto dostu bir yer olan Estonya, DeFi kesimini yasaklama planlarını açıkladı. Yakın tarihli bir duyuruda ülke, DeFi dolandırıcılık projelerindeki artışın bu kararın ardındaki ana neden olduğunu ortaya koydu. Ayrıyeten, yakında daha katı kripto düzenlemeleri getirmeyi planlıyor.

Web3.0 uygulama tahlili platformu MassBit, Polygon Network ile stratejik olarak paydaşlık kurdu . Bu nedenle paydaşlık, Polygon ekosisteminin gelişmesine yardımcı olacaktır. Enteresan bir halde, Polygon, MassBit’in cross chain indeksleme eserine de erişim sağlayabiliyor.

Multichain, bir diğer stratejik iştirake daha imza attı. Ayrıyeten, “Web3.0 için kesin yönlendirici” olarak da bilinen Cross Chain Yönlendirici Protokolü (CRP), Multichain, DEX platformu WardenSwap ile iştirak kurmuştur. Ayrıyeten paydaşlık, WAD token’lerinin BSC ve ETH Blockchain’leri ortasında sıkıntısız bir halde hareket etmesini mümkün kılacaktır. Bilhassa, Multichain daha evvel Anyswap olarak biliniyordu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.