Alt Coin

Bu 11 Altcoin Yatırımcıları Dikkat: Değerli Haberler Geldi

Altcoin piyasasının gelişimi için projelerin paydaşlık, listeleme, entegrasyon ve mainnet çalışmaları değerli bir rol oynuyor. Bu nedenle, haftanın en büyük etkinliklerini ve önümüzdeki günlere planlanan kritik gelişmeleri Kriptokoin.com okuyucuları içinde derledik.

İşte haftanın altcoin gelişmeleri

Baby Doge Coin, resmi Twitter hesabı aracılığıyla 20 milyon dolar pahasında 4,8 katrilyon token daha yaktıklarını bildirdi.

Etherscan tarafından sağlanan son bilgiler, Dogecoin cüzdan sayısının 48 saat içinde 475.029’dan 486.439’a sıçradığını gösteriyor. Bu, 11.410 yeni cüzdanın piyasa pahasındaki en büyük göğüs coin’i biriktirdiği manasına geliyor.

QUICK fiyatı, CelsiusX ile iştirakin, platformun DeFi ve CeFi ortasındaki boşluğu doldurma konusunda önemli olduğunu kanıtlamasından kısa bir müddet sonra %50 arttı. Uzmanlar yükselişin 3 nedenden kaynaklandığını beliriyor:

  • QuickSwap’ın, Celsius bankacılık ve finansal hizmetler platformunun CeFi ve DeFi’yi entegre etmeye odaklanan DeFi kolu olan CelsiusX ile paydaşlık kurduğunun duyurulması.
  • Birden fazla yeni likidite havuzunun piyasaya sürülmesi.
  • Stablecoin-stablecoin çiftlerinin likidite sağlayıcıları için sağladığı cazip getiriler.

Balina süreçlerini izleyen Whale Alert, San Francisco merkezli Ripple DLT servis sağlayıcısının yaklaşık 12 saat evvel 50 milyon XRP değiştirdiğini bildirdi. Bundan evvel şirket, 800 milyon XRP token’ini geri kilitlemişti.

Wonderland kurucu ortağı Sifu, dün 1.000 ETH’yi yaygın olarak bilinen bir kripto para karıştırıcı tahliline dönüştürerek birinci ETH demetlerini aklamaya başladı. Kısa bir mühlet sonra, eski hükümlü birebir kontrata 1.000 ETH daha aktardı. Topluluk, kurucunun anonimleştirme hizmetlerini kullanarak bir ölçü mahremiyete sahip olma hakkını savunuyor, fakat şu anda aklanmakta olan fonların kilitli olduğuna inananlarda var.

NFT ve metaverse gelişmeleri

2021 yılının 4. çeyreğinin sonlarında piyasaya sürülen Edensol, Kahraman karakteriyle 3 tıpta yapılacak uğraşın kazanını NSOL token ile ödüllendirecek.

Halka açık Blockchain’lere teminat sağlayan yasal ve uyumluluk katmanı Astra Protocol, The Sandbox sanal dünyasında bir Ahenk Merkezi (Compliance Hub) kurduğunu duyurdu. Yeni Uyumluluk Merkezi, metaverse kullanıcılarını Kara Para Aklamayı Tedbire (AML) ve Müşterini Teşhis (KYC) yetenekleri dahil olmak üzere merkezi olmayan bir uyumluluk katmanıyla donatacak.

KISS solisti Tekrar Simmons, Las Vegas’taki 13,5 dolarlık malikanesi için Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH), Litecoin (LTC), Polkadot (DOT) ve öteki birtakım kripto para ünitelerini kabul edeceğini açıkladı. Rock efsanesi, kripto para ünitelerinin paranın geleceği olduğuna inanıyor.

Listeleme duyuruları

Yerli kripto para borsası Bitexen, 1 Şubat’ta Sun (SUN), Celo (CELO), JUST (JST), Smooth Love Potion (SLP) ve Moonbeam (GLMR) ile birlikte Shiba Inu (SHIB) tokeninin listelendiğini açıkladı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.