Alt Coin

Bu 11 DeFi Altcoin’ine Dikkat: İşte Büyük Haberler!

Geçen hafta, DeFi altcoin projelerine ait birçok gelişme yaşandı, birkaç stratejik paydaşlık kuruldu ve eser lansmanı gerçekleştirildi. Kriptokoin.com okurlarını bilgilendirmek için geçen hafta 11 DeFi güncellemesini hazırladık.

1. Euphoria, Chainlink fiyat beslemelerini entegre ediyor

Chainlink-Harmony entegrasyonundan gelen birinci DeFi Güncellemeleri, Harmony ana ağında yeni projelerin, eserlerin ve düzeneklerin başlatılmasını kolaylaştıracak. Resmi blog gönderisine nazaran, Chainlink entegre edildi zira şu anda tüm Blockchain ve kripto alanı için en düzgün merkezi olmayan Oracle tahlili olarak duruyor.

2. DeFi altcoin projesi Aztek’ten 17 milyon dolarlık A serisi fon

Aztek kısa müddet evvel Paradigm liderliğindeki A Serisi fonlama tipinde 17 milyon dolar topladı. Ayrıyeten, toplanan fonlar Web 3’e programlanabilir saklılık getirecek. Finansman cinsindeki öbür iştirakçiler ortasında Libertus Capital, Ethereal Ventures, DeFi ittifakı vb. yer alıyor. Aztec, herkesin mahremiyete erişimini sağlamaya odaklanmasıyla da tanınıyor.

3. DeFi altcoin projesi Rigel Protocol’den noel armağanı

Noel ruhuna uygun olarak, Rigel bir Noel çekilişi başlattı. Rigel topluluğu üyeleri, çekiliş aktifliği sırasında heyecan verici mükafatlar ve mükafatlar kazanma fırsatına sahip. Birinci çekiliş 13 Aralık 2021’de başladı ve 20 Aralık 2021’e kadar sürmesi bekleniyor. Ayrıyeten ikinci aktiflik 16 Aralık’ta başladı ve 23 Aralık 2021’de sona erecek.

4. DeFi altcoin projesi KyberSwap, DEXToolsApp’i entegre ediyor

Geçen hafta KyberSwap, en düzgün ticaret analitik platformu DEXTools ile stratejik bir entegrasyon duyurdu. Bu merkezi olmayan platform, KyberSwap jetonunun mevcut ticaret çiftlerine erişimi olacak 30 Milyondan fazla kullanıcıya sahiptir. Sonuç olarak, kullanıcılar daha yanlışsız ve rekabetçi fiyatlara erişebilecekler.

5. DeFi altcoin projesi Metamonstas ile tofuNFT paydaşlığı

Tanınan NFT pazarı tofuNFT, bir Play-to-Earn (P2E) oyunu olan Metamonstas ile stratejik olarak iştirak kurdu. Ayrıyeten Metamonstas, “Kripto alanında Bir Sonraki Devrimci P2E Oyunu” olarak lanse edildi.

6. PlayNFT | Efinity – Twitch eklentilerini başlatıyor

Enjin’s Efinity’nin dayanağıyla Twitch, yakında bir eklenti aracılığıyla PlayNFT özelliklerine sahip olacak. Bu, Twitch’teki içerik oluşturucuların ve yayıncıların izleyicilere mükafatlar sunabileceği manasına geliyor. Ayrıyeten yayıncılar, izleyicileriyle etkileşim kurmalarını sağlamak için PlayNFT.io’da NFT’leri basabilecek.

7. KAKA NFT World ile AcknoLedger paydaşlığı

Web 3 dijital varlıkları için haritalama ve para kazanma platformu AcknoLedger, KAKA NFT World ile stratejik olarak iştirak kurdu. Bu nedenle, paydaşlık sayesinde AcknoLedger, KAKA’da NFT’nin haritalanmasına yardımcı olacak. Ayrıyeten indeksleme platformu KAKA kullanıcılarına daha güzel ve daha gerçek arama sonuçları sağlayacak.

8. GameFi GAFI simgesi artık KuCoin’de

Tanınan borsa KuCoin, GameFi mahallî tokeni GAFI için dayanak ekledi. Bu, ilgilenen şahısların artık KuCoin borsasında GAFI trade edebileceği manasına geliyor.

9. MetaGameHub Blockcahain temas node’unu başlattı

Geçen hafta MetaGameHub bir Chainlink node’u başlattı. Bu, merkezi olmayan uygulamalar (dApp’ler) için NFT değerleme datalarını Blockchain’e getirmek için bir teklif. Ayrıyeten geliştiriciler, node lansmanı sayesinde artık NFT değerleme datalarına kolay kolay erişebilecek.

10. DeFi altcoin projesi Galaxy Sidus IDO lansmanı

Galaxy Sidus IDO lansmanı yakın vakitte Paid Network’s Ignition panelinde canlı olarak yayınlandı. Raporlara nazaran, tahsis için bilet fiyatı, aylık %10 hak kazanma ile 150 dolardı. Ayrıyeten dağıtım, Ethereum Chain kullanılarak Airdrop üzerinden yapılacak.

11. Terra (LUN), Binance Smart Chain’i geçti.

Defi Llama tarafından sağlanan bilgilere nazaran Terra, kilitlenen toplam paha açısından ikinci en büyük akıllı kontrat platformu haline geldi ve 16,6 milyar dolara ulaşarak Binance Smart Chain’i geçti. Daha geniş kripto para piyasası sakinlik içindeyken, Terra ağının lokal tokeni LUNA geçen hafta %22 arttı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.