Alt Coin

Bu 11 Göğüs Coin Uçuyor: SHIB ve DOGE Gölgede Kaldı!

Bugünkü yükseliş piyasasından göğüs coin projeleri de yükselmiş üzere görünüyor. Geçtiğimiz 24 saat boyunca kimi coin’ler, artışlarıyla Shiba Inu (SHIB) ve Dogecoin’i (DOGE) gölgede bıraktı. Kriptokoin.com olarak, en çok yükseliş yaşayan 11 göğüs coin’i aktarıyoruz…

Bu göğüs coin projeleri, SHIB ve DOGE’u geride bıraktı

En çok kıymet kazanan göğüs coin’lere bakıldığında, en büyük göğüs coin’lerden biri olan Shiba Inu’nun (SHIB), günlük yükseliş açısından kimileri tarafından aşıldığı görülüyor. Güne en çok artışla başlayan, neredeyse yüzde 50’lik bir artışla Cake Monster (MONSTA) oldu. MONSTA’yı yüzde 37.8 ile Doge Killer (LEASH) takip etti. LEASH’in akabinde yüzde 37 ile Floki Pup (FLOKIPUP) ve yüzde 32 ile Kuma Inu (KUMA) geldi. Kitty Coin Solana (KITTY) ise yüzde 24.4 arttı.

Listenin ikinci yarısına geçildiğinde, Kangal (KANGAL) yüzde 23.6 yükseldi. Shiba Inu (SHIB) günlük bazda 22.5’lik paha çıkarı elde ederken Shibavax (SHIBX) yüzde 20.5, Floki Inu (FLOKI) yüzde 17.5 arttı. Akita Inu (AKITA) yüzde 16.3 yükseldi.

Bir coin, yüzde 300’ün üzerinde artış yaşadı

Bu sırada, Dogecolony (DOGECO) isimli bir göğüs coin, şu anda geri çekilse de, geçtiğimiz gün yüzde 300’ün üzerinde artış yaşadı. O sırada Dogecoin yüzde 5, Shiba Inu ise yüzde 27 yükseldi. Dogecolony, gelecekteki tüm Doge tokenlarının ana tokenı olmayı hedeflediğini söylüyor. CoinMarketCap’te kısa müddet evvel listelenen altcoin’in gerisindeki takım, artık bir demo olarak oynanabilen oyna-kazan (P2E) oyununu yayınladı.

Kelam konusu oyunda karakterin macerası bir ormanda başlıyor ve kullanıcılar coin toplarken düşmanları etkisiz hale getirmeyi amaçlıyor. Düşmanlardan kaçarak kısmın sonuna ulaşmayı amaçlıyor. Grubun açıklamasına nazaran token satın alımında yüzde 8’lik bir vergi alınıyor ve bunun yüzde 3’ü sadakat mükafatları olarak Doge Colony sahiplerine dağıtılıyor. Yazıyı sonlandırırken, bu biçim coin’lerin yükseldiği kadar süratli bir halde geri çekilebileceğini, her yatırımcının yatırımını kendi araştırması doğrultusunda yapması gerektiğini belirtmek isteriz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.