Alt Coin

Bu 12 Altcoin Yatırımcıları Dikkat: İşte Kıymetli Gelişmeler!

Bu hafta, Polygon’un ölçeklenebilirliği artırmak için başlattığı Plonky2’den, OKEx ve Public.com’un yeni altcoin listelerine kadar birçok kıymetli gelişme yatırımcılarını bekliyor. Gelin, haftanın duyurularına süratlice göz gezdirelim.

Altcoin projeleri Loopring ve Curve DAO Public’te listeleniyor

Kripto yatırım platformu Public.com, altcoin projeleri Loopring (LRC) ve Curve DAO’yu listelediğini duyurdu. Böylelikle, Public’te süreç yapılan toplam token sayısı 27’ye ulaşıyor.

OKEx, Moonbeam Network’ün GLMR token’ini spot piyasasında listeliyor. Süreçler 13 Ocak 2022’de USDT çiftinde başlayacak.

Bu hafta büyük şirketlerden değerli açıklamalar yapıldı

  • Washington merkezli emlak firması Harbour Custom Development, Bitcoin, Ethereum, Dogecoin, Shiba Inu ve daha fazla kripto para ünitesini ödemeler için kabul edecek. Şirket, 24 Ocak’tan itibaren konutları, apartmanları, kat mülkiyeti ve öbür mülkleri için kripto para ünitelerini ödeme olarak kabul etmeye başlayacağı bildiriliyor.
  • BitMEX’in eski ahenk şefi Malcolm Wright, kripto para ünitesi firmalarının global kara para aklama (AML) kurallarına uymasına yardımcı olmaya odaklanan bir teşebbüs olan Shyft Network’e katıldı. Wright, DeFi projelerine atıfta bulunarak yaptığı açıklamada, “DeFi, DAO’lar ve NFT’lerin son 12 ayda kritik bir kitleye ulaşmasıyla birlikte, Shyft, finansal hizmet firmaları ve hükümetler için Seyahat Kuralının çok ötesine geçen birçok zorluğun üstesinden gelmenin yolunu açıyor” dedi. 
  • Bram Cohen tarafından kurulan Chia Network, Blockchain’de birinci dolar cinsinden stablecoin’i başlatmak için Stably ile ortak oluyor. Teklifler aracılığıyla, yapıcılar ve alıcılar olarak isimlendirilen Chia cüzdan sahipleri, ticaret teklifleri oluşturabilecek ve kabul edebilecek.

Polyon Shiba’yı geri bıraktı

Polygon (MATIC), piyasa bedeli açısından Shiba Inu’yu devirdi. Mevcut piyasa bedeli 16.59 milyar dolar olan MATIC, Shiba Inu’nun 15.59 milyar dolarlık piyasa bedelinin önünde 13. en büyük kripto para ünitesi pozisyonunda. Kriptokoin.com olarak aktardığımız üzere, Ethereum balinaları bir müddettir yüklü MATIC alımları yapıyordu.

  • Bir diğer gelişmede Polygon, Ethereum ağında ölçeklenebilirliği artırmak için özyinelemeli Plonky2’yi başlattı. L2 ölçeklendirme tahlili, 2022’nin 2. çeyreğinde bir zk rollup Hermez’in piyasaya sürüldüğünü de duyurdu. Böylelikle, Macbook Pro üzere süratli bilgisayarlarda Plonky2, özyinelemeli ispatını sadece 170 milisaniyede çözer ve kullanıcılar, özyineleme gerektirmiyorsa, prova müddetlerini hızlandırabilir.

Cüzdanlar Ortası İşlerlik Vakfı (FIO) ve XUMM tarafından paylaşılan resmi ortak duyuruya nazaran, cüzdan, FIO ekosisteminin çok değerli bir fonksiyonu olan FIO Send’i entegre ediyor. XRPL Labs’ın gözetimsiz bir cüzdanı olan XUMM, XRP token ve XRP Ledger ağında yayınlanan varlıklar için genel bir ferdi cüzdandır. Böylelikle şirket, yalnızca XRPL kullanıcıları için para gönderme sürecini kolaylaştıracak bir iştirake imza attı.

Polygonscan’a nazaran, London hard fork, Polygon mainnet’te 222.454 blok sonra geçecek. Bu, 18 Ocak 2022 Salı saat 8:00 (UTC) için varsayımı bir tarih veriyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.