Alt Coin

Bu 13 Altcoin’den Büyük Haberler Var: İşte Kritik Gelişmeler!

Bu haftanın, en büyük altcoin haberlerini listeliyoruz. COTI’nin Native lansmanı ve Bloktopia’nın yeni IDO yol haritası bunlardan yalnızca kimileri. İşte kritik gelişmeler…

CoinList’te Agoric token satışı başladı

PoS Blockchain Agoric, yaklaşmakta olan token satışı için kayıtların başladığını duyurdu. Token satışının CoinList’te 29 Aralık 2021’de tam olarak 18:00’de (UTC) gerçekleşmesi bekleniyor. Resmi duyuruya nazaran, token satışı iki kademede gerçekleşecek.

Altcoin projesi COTI, Native’in lansmanını duyurdu

Merkezi olmayan ödemeler için dünyanın birinci DAG protokolü COTI, COTI Native’in lansmanını duyurdu. Artık ilgilenen şahıslar, COTI mahallî token’leri meselesiz bir formda Euro’ya dönüştürebilir. Ayrıyeten, dönüştürülen fonlar COTI banka kartı kullanılarak da çabucak harcanabilir.

Unmarshal Solana Indexer yayınlanıyor!

Multi-chain DeFi data ağı Unmarshal, Unmarshal Solana Indexer’ı piyasaya sürme planlarını duyurdu. Dizin Oluşturucu 25 Aralık 2021’de yayına girecek. Solana Blockchain’e sürat ve birinci sınıf dizin oluşturma özellikleri getirecek.

Waggle Network GalaxyWar white list lansmanı

Merkezi olmayan multi-chain platform Waggle Network, GalaxyWar NFT için IDO Öncesi lansmanının detaylarını açıkladı. IDO öncesi lansman için white list bugün yayınlandı ve ilgilenen bireylerin yaklaşan IDO’ya kaydolmaları teşvik ediliyor.

Yeni altcoin iki dev borsada listelendikten sonra fırladı!

Yatırımcı getirilerini optimize etmelerine yardımcı olan bir altcoin, iki en yeterli kripto para borsasının yeşil ışık yakmasından sonra yükseliyor. İlgili altcoin Convex Finance (CVX), stablecoin borsası Curve Finance (CRV) üzerine inşa edilmiş DeFi protokolüdür. En son haberlere nazaran CVX hem Binance hem de Huobi Global’da listeleniyor.

Terra (LUNA), BSC’yi geçerek 20 milyar dolarlık TVL rekoru kırdı

Kriptokoin.com olarak aktardığımız üzere Terra, Ethereum’dan sonra TVL açısından ikinci en büyük DeFi altcoin projesi haline geldi. TVL bedelinde, Terra şu anda Ethereum’un altında ve Binance Smart Chain’in üzerinde en büyük ikinci DeFi ağı. Referans olarak, BSC’nin DeFi ekosisteminde 225 eser ve tüm ay azalan 16.7 milyar dolarlık bir TVL’si varken, Ethereum’un TVL’de 155,7 milyar dolarlık pahası var.

Toncoin, doğrulanmış bir bağış botuyla paydaşlık kurdu

Telegram’ın TON tokeninin yine markalanmış versiyonu olan Toncoin, doğrulanmış bir bağış botuyla paydaşlık kurdu. Resmi duyuruya nazaran, son muahede temel olarak kullanıcıların Toncoin kripto para ünitesini kullanarak bağış yapmalarını ve abonelikleri için ödeme yapmalarını sağlıyor.

Altcoin projesi Avalanche, DeCloud özelliği için StackOS’u kullanıyor

Merkezi olmayan cloud protokolü StackOS, büyüyen geliştirici ekosistemi için ağın tercih edilen DeCloud sağlayıcısı ilan edildikten sonra Avalanche Blockchain platformuyla güçlerini birleştiriyor. Onay, resmi StackOS Twitter hesabında yapılan ve kullanıcıların protokolün birlikte çalışabilir hale geldiğini görmek istedikleri Blockchain’i sorgulayan bir anketin akabinde geldi. Artık geliştiriciler yüksek trafikli dApp’ler, özel Blockchain ağlarını ve mainnet dağıtımı için StackOS’un Altyapı Protokolünden yararlanma fırsatına sahip olacaklar.

Altcoin Binance Coin (BNB), “Otomatik Yakma Deflasyon Mekanizmasını” (ADM) başlattı

BNB için uzun müddettir devam eden bir deflasyon düzeneği olarak kendini kanıtlayacak bir otomatik yakma özelliği başlattı. Binance, Binance Coin’inin şu ana kadar kullandığı üç aylık yakma süreçlerine güvenmek yerine artık otomatik olarak yakılacağını duruyor. Resmi duyuruya buradan ulaşabilirsiniz.

Dogecoin ve Ethereum kurucuları birlikte bir şeyler inşa ediyor

Dogecoin Vakfı ve piyasadaki en büyük ikinci kripto para ünitesinin kurucusu Vitalik Buterin, katılmak isteyen herkese “Topluluk Staking” PoS getirecek benzersiz bir Dogecoin teklifinin oluşturulduğunu duyurdu. Yol haritasında sunulan, staking odaklı GigaWallet projesi, Dogecoin süreçlerinin platforma eklenmesine müsaade verecek bir API tahlili sağlamak ve kripto paranın ağını bir ödeme sağlayıcısı olarak uygulamak için kullanılacak.

Bloktopia (BLOK) yeni bir IDO yol haritası açıkladı

Bloktopia, BLOKPAD launchpad’e stratejik değişiklikler yaparak yeni yılda daha fazla IDO lansmanını destekleme planlarını açıkladı. Yeni projeler, 2021’in en başarılı IDO’sunu yöneten takımla etkileşim kurmak için yakında bizi metaverse’de ziyaret edebilecek.

HUMAN Protocol mainnet’e geçti! 200.000 kullanıcı eklendi

HUMAN Protokolü’nde iş arama için ana eser olan HUMAN App, mainnet sürümünü muvaffakiyetle dağıttı ve aktifleştirdi. Enstrümanlarıyla, yeni bir işle ilgilenen herkes, mesleğine takviye vermek için bir Blockchain’den yararlanabilecek. Resmi duyuruya nazaran, temel eseri HUMAN App artık beta test evresinden çıktı. Mainnet sürümü 22 Aralık 2021’de yayınlandı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.