Alt Coin

Bu 13 Altcoin’den Büyük Haberler Var: İşte Ses Getirecek Gelişmeler!

Bu hafta, bir dizi altcoin projesi metaverse geliştirme, cüzdan entegrasyonu, mainnet’e geçiş ve benzerleri üzere büyük haberlerini duyurdu. İşte ses getirebilecek en büyük gelişmelerin listesi…

VLaunch platformu yayınlanıyor

Süratle büyüyen kripto topluluğu VLaunch, multi-chain fırlatma rampasını başlattı. Yakın vakitte piyasaya sürülen fırlatma rampası deflasyonist bir arza sahip olacak. Ayrıyeten şu anda Bitcoin, Ethereum, Binance, Fantom vb. üzere en güzel kriptolar tarafından destekleniyor ve yaklaşık 80 fenomen tarafından tanıtılıyor.

Metaverse odaklı altcoin projesi Gala Games takviye planını duyurdu

Tanınan fantezi oyun serisi Fable’ın yaratıcısı Peter Molyneux, Legacy Blockchain’de Gala Games için bir iş simülatörü oluşturma planlarını duyurdu. Ayrıyeten, iş simülatörünün meselesiz bir halde başlatılmasını kolaylaştırmak için Gala Games, FarmVille’in yaratıcısı Eric Schiermeye’nin takviyesini aldı. Ayrıyeten “The Walking Dead” unvanını aldılar ve Spider Tanks’i desteklediler.

Altcoin Tezos artık Rarible’da yayında

Tanınan Blockchain platformu Tezos, NFT platformu Rarible’da yayına girdi. Artık, ilgilenen bireyler, sıfıra yakın gas fiyatlarıyla güç verimli NFT’lerin alım/satım süreçlerine başlayabilir. Raporlara nazaran Tezos, şu anda Rarible pazarı tarafından desteklenen üçüncü Blockchain’dir.

TomoDAO idare konseyi üyeleri oylamaya devam ediyor

PoS Blockchain Tomochain, TomoDAO idare şurası üyeleri için oy kullanmaya başladığını duyurdu. Oylama 16 Aralık-30 Aralık 2021 tarihleri ​​arasında yapılacak. Ayrıyeten adaylar ortasında Thomas David, TomoPromoter, Shiva Maro, Ian Tozer ve Simon yer alıyor.

Firo Taşınabilir, altcoin cüzdanını piyasa sürüldü

Zımnilik odaklı Blockchain Firo (eski ismiyle Zcoin), Lelantus zımnilik özelliğini kullanarak mahallî taşınabilir cüzdanını piyasaya sürdü.

SHIB, MANA, DOGE ve öbür altcoin projeleri artık Flexa üzerinden GameStop’ta

Gemini dayanaklı kripto ödeme ağı Flexa, Amerikan görüntü oyunu perakendecisi GameStop’un desteklenen satıcılar listesine geri döndüğünü doğruladı. Bu haftanın başlarında Flexa, NFT ekosistemindeki en büyük kriptolardan kimilerini desteklemeye de başladı. Resmi duyuru:

Multi-chain DeFi cüzdanı Ambire mainnet’e geçiyor

Ambire Wallet mainnet için genel kayıtlar artık yayında; erken yatırımcılar, ödül havuzunda yüz milyonlarca WALLET token ile yararlı bir likidite madenciliği programına katılabilir.

Orbs Platformu, EVM-Uyumlu Blockchain Harmony’ye genişliyor

Orbs Protocol, EVM uyumlu akıllı mukavelelere odaklanan cross-chain bir eserdir. Orbs grubu tarafından blog ve toplumsal medya hesaplarında paylaşılan resmi duyuruya nazaran, Ethereum (ETH) Blockchain’in üzerinde gelişmiş bir Katman 2 ölçeklenebilirlik tahlili olan Harmony ile uzun vadeli bir iştirake girdi.

SubSocial, Kusama’da parachain müzayedesinin kazananı oldu

Kriptokoin.com olarak aktardığımız üzere, Substrate merkezli bir açık toplumsal ağ oluşturma ekosistemi olan SubSocial, Kusama’nın parachain slot açık artırmalarından bir adedini daha kazandı. Destekçileri, parachain teklifini 100.420.69 KSM yahut 27.200.000 dolar ile destekledi. Bu, Polkadot’un canary ağı tarihindeki en etkileyici sonuçlardan biridir.

Ethereum ölçeklendirme tahlili Aztec 17 milyon dolar topladı

Bir Ethereum ölçeklendirme ve kapalılık tahlili olan Aztec, Teşebbüs Sermayesi fonu Paradigm tarafından yönetilen A Serisi bir finansman çeşidinde 17 milyon dolar topladı. Yakın vakitte 2.5 milyar dolarlık şimdiye kadarki en büyük kripto fonunu açıklayan Paradigma, Aztec için 17 milyon dolarlık bir artışa öncülük etti. Bağış kampanyası 16 Aralık’ta açıklandı.

Nansen, on-chain datalarını genişletmek için 75 milyon dolar topladı

Nansen, Accel liderliğindeki B Serisi finansman tipinde 75 milyon dolar topladı. Proje, sermayeyi grubunu genişletmek ve data tahlili yeteneklerini ölçeklendirmek için kullanacak. Finansman çeşidini ve gelecek planlarını tartışan Nansen CEO’su Alex Svanevik şunları söyledi:

Milletlerarası genişlememizi hızlandıran, daha geniş Blockchain ekosistemini desteklemek için data yeteneklerimizi genişleten yeni bir büyüme etabına hazırız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.