Alt Coin

Bu 14 Altcoin’e Dikkat: Binance Piyasalarında Yükseliyorlar!

Binance borsasında en çok aranan altcoin projelerini incelemek trendler hakkında fikir verebiliyor. Bu yazıda, hacim devi Binance’nin arama sonuçlarına ve haftanın gelişmelerine göz atalım.

İşte Binance borsasının tanınan altcoin projeleri

Binance borsasının lokal tokeni BNB her vakit olduğu üzere birinci sırada yer alıyor. İkinci sıradaki Fantom (FTM), piyasa düzeltmesine karşın kilitli toplam kıymette (TVL) 1.2 milyar dolar (+%20) daha kazandı ve toplam 10 milyar dolarlık TVL rekoru kırdı. Kripto araştırma firması Delphi Digital’ın Fantom raporu DeFi odaklı altcoin projesinin büyük oyuncu olabileceğini söylüyor.

Listenin üçüncü sırasında konumlanan Polkadot (DOT), parachain müzayedeleriyle topluluğunu canlı tutmaya devam ediyor. Polkadot kısaca, Blockchain’lerin birbirleriyle çalışabilirliğini güçlendirmektedir. Piyasa kıymetine nazaran 10.sırada olan DOT, 27.7 milyar dolar hacmiyle 28.06 dolardan süreç görüyor.

Listenin ilerleyen sıralarında Dogecoin (DOGE) ve Bitcoin (BTC) var. Geçen hafta DOGE, Binance’de en çok arananlar listesinde birinci 10’un dışında kalmıştı. Bu hafta, elektrikli araba devi Tesla’nın CEO Elon Musk’un, şirketin Dogecoin ile ödeme kabul edeceğini paylaşmasıyla göğüs coin’in fiyatı harekete geçti. DOGE, bu süreçte 24 saatlik çıkarını %25’e ulaştırdı, ayrıyeten 0.2032 dolar mahallî doruğunu kaydetti. Günün %5’lik düzeltmesine karşın haftalık karını %20 civarında tutuyor. Kriptokoin.com olarak derlediğimiz Tesla gelişmelerine ve ABD’li siyasetçi David Gokhshtein’in tahlillerine buradan ulaşabilirsiniz. Listenin ilerleyen sıralarını aşağıdaki altcoin projeleri tamamlıyor:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.