Alt Coin

Bu 14 Göğüs Coin, Dogecoin’i Gölgede Bıraktı!

İstatistiklere nazaran piyasa kıymetine nazaran en yeterli göğüs coin projesinin bedeli son 24 saatte yüzde 4,4 arttı. Dogecoin, son yedi gün içinde yüzde 20’den fazla sıçrayarak yeterli bir hafta geçirdi. Bununla birlikte, geçen hafta birkaç token üç haneli artışlar gördüğünden, 14 göğüs coin’i Dogecoin’i haftalık bazda geçti. Kriptokoin.com olarak ayrıntıları aktarıyoruz…

Bu göğüs coin projeleri, DOGE’u geçti

Elektrikli araba şirketi Tesla, firmanın Dogecoin (DOGE) ödemelerini kabul edeceğini duyurduktan sonra, göğüs coin neredeyse anında kıymet kazandı. DOGE, bu nedenle hafta bazında yüzde 20 yükseldi.   İkinci en büyük göğüs coin’i Shiba Inu (SHIB), DOGE ile karşılaştırıldığında mükemmel bir hafta geçirmedi. Buna karşın, yedi günlük ölçümler, SHIB’in yüzde 7,3 arttığını gösteriyor.

DOGE bu hafta yedi günlük yararlar açısından büyük bir itici güç görürken, öbür birçok göğüs coin’i, ataları DOGE’dan daha büyük bir kar elde etti. Örneğin, SpookyShiba (SPOOKYSHIBA) üzere birtakım coin’ler üç haneli çıkarlar gördü. Spookyshiba geçen hafta yüzde 226.2 arttı. Kuma Inu (KUMA) son yedi günde yüzde 112.9 ve Shiba Fantom (SHIBA) yüzde 109 arttı.

Bu hafta, yani yedi günlük dönem dahilinde dikkat çeken öbür göğüs coin karları ortasında; yüzde 70.8 ile Solabrador (SOLAB), yüzde 59.9 ile Kitty Coin (KITTY) ve yüzde 53 ile Dogebonk (DOBO) vardı. Baby Doge Coin (BABYDOGE) yüzde 42,7, Cat Token (CAT) yüzde 38,7 ve Floki Pup (FLOKIPUP) yüzde 38,2 artış kaydetti. Bunlar, haftalık açıdan, Tesla’nın son kabul duyurusuna karşın DOGE’dan daha düzgün karlar elde etti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.